Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk ti mit néztek meg először...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti mit néztek meg először egy lány külsején?

Figyelt kérdés

2018. febr. 18. 17:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Szemét, lábfejét.
2018. febr. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Engem a haj volt az ami elsőnek megfogott mindig egy lányban. Aztán természetesen az arca úgy összképileg. Nem szeretek túlságosan belemélyedni a részletekbe és rögtön a hibát keresni.
2018. febr. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Haj és alkat, én speciel kedvelem ha egy lánynak hosszú haja van, ls ki van engedve, illetve alkat terén, ha nem duci, de ez csak saját vélemény!
2018. febr. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A haját nézem elsőnek, utána az arcát és az összképet. A haja legyen hosszú, minimum hátközépig érő.
2018. febr. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindig az arcát. Lehet bmilyen jó vagy rossz a teste, ha nem jön be az arca. Legyen hosszú a haja és ne sminkelje magát nagyon. Üdv
2018. febr. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem csak azok a lányok jönnek be, akiken nincs smink. Legyen természetes, legyen önmaga.
2018. febr. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!