Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha az illető azért nem akar...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az illető azért nem akar semmi komolyat, mert érettségizik idén, plussz továbbtanul, akkor van valamily esélyem, hogy miután ez lecsendesedik változik a véleménye?

Figyelt kérdés

2018. febr. 18. 20:22
 1/5 Péter22 ***** válasza:
100%
Véleményem szerint, ezek csak kifogások.. :) Ha valaki tényleg tetszik, akkor nem küldöm el ilyen tré indokokkal..
2018. febr. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugyanebben a helyzetben vagyok. Most fogok érettségizni, és ezért nem szeretnék kapcsolatot amíg tart a vizsga. Nem kifogásnak használom, de egyszerűen nem tudnám megfelelően ápolni a kapcsolatot, hogy az jól működjön, mert minden tanár a tételeivel meg gyakorló feladataival dobál. Most jöhetne az hogy mi lesz az egyetemen de nekem az már más tészta.. :) Persze tartjuk a kapcsolatot, néha becsúszik 1-2 program, és nyártól komolyabbra fordul a dolog, addig meg csak randizgatunk :)
2018. febr. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha kitartó vagy, akkor közben is beléd szerethet. Csak éppen ebben az időszakban szinte semmi ideje nincs az embernek, ezáltal - önhibáján kívül - romlanak a kapcsolatai másokkal.
2018. febr. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

En megprobalok kitarto lenni, naggggyon nem bannam ha igazad lenne kedves utolso. :)

Tobbieknek is koszonom! :)

2018. febr. 18. 22:56
 5/5 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem is kifogás csak... Egyetemen, ha továbbtanult meg az lesz az indok, hogy most sokat kell tanulni, zh hét, vizsgaidőszak, ilyenkor meg többször annyi az anyag, tapasztalatból mondom. És nem akarlak elkeseríteni, de ha felvették, akkor meg gólyatábor, csomó új embert ismer meg, ismerősem 99%a szétment, miután egyetemre kerültünk. Plusz nem tudom, gyógyszerészetire járok, baromi sokat kellett és kell tanulnom, mégis időt tudtam szakítani a barátomra, az már lényegtelen, hogy pl vizsgaidőszakban annyiból állt az életünk, hogy egymás mellett tanultunk. Szerintem ennek nem kéne problémának lennie, értem én hogy csíped meg minden, de én hagynám.
2018. febr. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!