Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 15-18 éves fiúk milyen lányok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15-18 éves fiúk milyen lányok tetszenek? Külső belső

Figyelt kérdés
pl. ha valami flegmának tűnik de ha megismered kedves? Öltözési stílusra pl lányosabb(magassarku, smink nem tul mennyisegben de azert latszik)vagy fiùsabb? (sportos, szakadt farmer bővebb trikoval pl, alig smink)

2018. febr. 18. 20:34
 1/6 Péter22 ***** válasza:
100%
Ízlés függő ez az egész. Személyem szerint, inkább a "sportosabb" stílusu lányokat kedvelem, egyébként meg én nem vagyok előítéletes, tehát ha valaki "flegmának" tűnik, azzal is megprobálok beszélgetni ha szimpatikus.
2018. febr. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Flegmaság undorító
2018. febr. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de nem flegma csak annak tűnik egy picit..külsőre
2018. febr. 18. 22:06
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az olyanok, akiknek van egy jól alkotott képük magukról, és a világról egyaránt. Akiknek a gondolkodásmódja komolyabb, de mégis képesek vidáman és önfeledten élni a mindennapjaikat.

Külsőre nekem szinte minden tetszik. Nálam inkább az a ritka, hogy valaki nem. Egyébként a göndör haj nálam mindent visz. :D

2018. febr. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi utolsó 😍 foleg a göndör haj köszii nekem is göndör nem olyan nagyon de azért 😊😂🙏
2018. febr. 18. 22:52
 6/6 anonim ***** válasza:
4%
Szuk punci mert majdnem hogy kicsi a fszom babas arc mert izgat .. 25 f
2018. febr. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!