Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor tetszem neki vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor tetszem neki vagy sem? (többilent)

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel több, mint fél éve beszélgetek neten. Eddig még nem találkoztunk élőben, bár már számtalanszor volt róla szó, hogy szeretnénk, csak bizonyos okok miatt nem jött össze. Írogatás helyett rengeteget telefonálunk, és nagyon közel kerültünk egymáshoz, mindenről el tudok vele beszélgetni. Régebben említette, hogy tetszem neki és én sem rejtettem véka alá, hogy nekem sem közönséges, de utána annyiban maradt a dolog. Viszont amikor megismertem volt egy barátnője, akivel időközben szét mentek. Tudom is, hogy így volt, hiszen volt hogy egész napokat végig beszélgettünk észrevettem volna, ha időközben megint összejönnek. A napokban viszont újra jóban lettek és mivel ők egy városban laknak (míg én egy másikban) nem lehet kizárni, hogy nem jönnek megint össze, ami engem kicsit szíven ütne, azok után, amiket mondott nekem. Most gondolkoztam el, hogy lehet csak hülyítem magam azzal, hogy tetszenék neki? Most akkor szeretne tőlem bármit is, vagy ott rontottam el, hogy még nem találkoztunk? Nektek mi a véleményetek, mit lehet tenni egy ilyen helyzetben?:/

2018. febr. 18. 22:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Beszéljetek meg egy találkozót, és tényleg találkozzatok. Majd mondd el hogy zavarna ha összejönne a lánnyal újra. (nyilván van oka hogy szétmentek.) Szoros kapcsolat van köztetek, úgyhogy én nem lennél szkeptikus. :)
2018. febr. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajnos a fiú helyébe tudom beleképzelni magam. Kb ez volt a helyzet velünk is a barátommal, ők a főszereplők te csak mellék vagy. Hagyd őt!
2018. febr. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
lehet, hogy tetszel neki, szimpatikus vagy. De miért nem találkoztok? A fiú nem fog rád várni éveket..
2018. febr. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!