Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan koptassak le egy fiút?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan koptassak le egy fiút?

Figyelt kérdés

Röviden: Tavaly év elején mikor készültünk egy előadásra, elkezdte a lábam simogatni (amit viszonoztam is), majd elhívott a cukrázdába. De végül inkább hazakísérte az egyik lány osztálytársam. Majd egy későbbi próbán azt mondta hogy vége, van valakije. Egyszer iskola után bocsánatot kért tőlem ezért a parkban, de még pár másik lánytól is... Farsangkor a próbán fogdosta a fenekem, hiába rúgtam érte térden minden alkalommal. Egyszer pedig mikor szüneten vizért voltam s mentem vissza az osztályba s rajtam kívül senki sem volt bent, bejött s elkezdte ütni az ajtót s kiabált, mintha verném, miközben én ittam...

Most meg simogat s hasolnók... Mégis hogy bízzak az ilyenben?!? Pár osztálytársam azt mondja hogy adjak neki egy második esélyt, mert ,,Mindenki megérdemel egy második esélyt'', s azóta már megérett, de nekem eszem ágában sincs. Tavaly 2. félévben kifejezetten utáltam, mert nem hagy békemet, s nem is érzek már iránta semmit sem. S ráadásul egy másik fiú viszont tetszik (aki nagyon visszahúzódó, így én kb többet udvaroltam neki, mint ő nekem...), s remélem hogy talán egyszer majd lesz is belőle valami.

Az elején próbáltam szép szóval elmondani neki hogy vége van, de nem használt, így áttértem a nyílt lapokra. Erre meg mások azt mondhák hogy bunkó vagyon vele... A szemébe mondtam hogy nem érddekel, nem szeretem, nem fogok engedni bármit is tesz, de még így sem hagyja abba a simogatást s hasonlókat. Mit tegyek?


2018. febr. 19. 15:56
 1/1 anonim ***** válasza:
76%
Közlöd vele hogy ha még egyszer hozzádér szólni fogsz az igazgatónak mert ez bizony szexuális zaklatás.De apudnak is szólhatsz,szerintem ha a szüleit felhívja és elmondja ezeket,valószínű otthon is átmossák a kicsi buciját.Én általános iskolába tapasztaltam ezt mert a fiúk heppje az volt hogy alámnyúltak,még végül az egyiknek a hajánál fogva belevertem az arcocskáját a padba és elindult az orra vére.Utána már nem fogdostak.
2018. febr. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!