Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csókkal kapcsolatban valaki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csókkal kapcsolatban valaki segítene?

Figyelt kérdés

Nem, nem arr vagyok kíváncsi, hogyan kell csókolózni, csak azt akarom tudni, hogy

1) Csókolózott már valaki rágóval? Nem zavaró?

2) Csókolózott már valaki fogszabályzóval? Nem zavaró?

3) Csókolózott már valaki szemüvegben? Nem zavaró?

Nem kivallatás akart lenni, bocsi a sok kérdésért egyszerre. :)



2018. febr. 22. 15:20
 1/7 anonim ***** válasza:

1) De, zavaro

2) Semmi gond nincs vele, siman bele lehet jonni. Baratomnak volt fogszabalyzoja 2 evig:)

3) Nincs tapasztalatom ezzel, de mivel 2 szemuveges ismerosom van es lattam mar oket nyalakodni benne, gondolom nem lehet zavaro.

2018. febr. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2018. febr. 22. 16:27
 3/7 anonim ***** válasza:

1) Igen, minket nem zavart, mind a kettőnk szájában volt rágó. Én úgy csináltam, hogy a nyelvemmel a jobb felső fogsorom külső felére "nyomtam", és nem is vettem észre, hogy ott van, volt barátom is gondolom így csinálta.

2) Még nem, de szerintem nem a másik fogát csókolod, így nem tudom miért zavarhatna.

3) Igen, és nem zavaró.

2018. febr. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1) még nem próbáltam,de szerintem zavaró.

2) szintén nincs tapasztalatom ebben,de nem hiszem,hogy különösebben zavarna

3) nem zavaró (tapasztalat).

2018. febr. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2018. febr. 22. 20:10
 6/7 Vickyy888 válasza:

Így telibe ahogy ezt a három pontot leírtad...leírtá´ engem 😂😂

1.nem zavaró, és mivel nem szeretném semmiképp hogy rossz lehelletem legyen ezért jó is

2.volt 4 évig fogszabályzóm, semmi gond nem volt vele, a barátomnak még tetszett is 😂

3.szemüveges vagyok, belejöttünk ebbe is, de már néha kontaktlencsézek , vagy fel sem veszem sokszor :)

2018. febr. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Meg kérdeztem barátnőmet és neki se meg nekem se zavaró . Szemüveges vagyok és fogszabályzóm is van ráadásul fogívtágító van a nyelvem alatt meg a szájpadlásomnál és őt se meg engem se zavar .
2018. márc. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!