Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon szemét voltam szerintetek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szemét voltam szerintetek?

Figyelt kérdés

Van egy lány akibe szerelmes voltam ám egy hónapja volt egy nagyon csúnya vitánk aminek az lett a vége hogy letiltott én meg összeomlottam.. azóta rám se néz, még mindig le vagyok tiltva de ma suli után cigiztem a sulin kívül mikor oda jött hozzám hogy beszéljük meg a dolgot.. ez tök jó meg minden de a vita óta teljesen paraszt volt eddig, minden szemétnek és egyéb válogatott dolgoknak elhordott mindenfele és darabokra estem azok miatt amiket vita közben mondott. Miután odajött és elmondta mit akar csak belefújtam a cigifüstöt az arcába mert tudom hogy rosszul van tőle majd amíg köhögött egy szó nélkül elsétáltam..

Nagyon szemét voltam?


2018. febr. 22. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem rohadtúl. Ha elötte már tudtad, hogy milyen érzés az, ha lehordanak és semmibe vesznek, hogy ez milyen rossz érzés, akkor miért játszottad el a lánnyal. Lehet, ő hordott le, de ha felnőtteb fejjel gondolkoztál volna, akkor csak annyit kellet volna tenned, hogy meghallgatod, és válaszolsz. Azt ennyi. Ekkor nálad lett volna a szellemi fölény.
2018. febr. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igazán lovagias.
2018. febr. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Többnyire lovagias, kedves, illedelmes vagyok csak mikor hónapok óta hülyének néz valaki majd elvágja a kapcsolatot egy hónapra és lejárat akkor már nem vagyok olyan barátságos :)
2018. febr. 22. 21:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem legközelebb üss oda neki egyet. Nem állna távolabb ez a viselkedés a mostanitól.
2018. febr. 23. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!