Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert van az hogy mar nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az hogy mar nem keres? Van egy vegzos fiu a sulimba akire rairtam 2 hete es onnantol kezdve mindig o irt es jott oda suliba o koszont 1 hete meg mar nem is keres sehol koszonni se mindig koszon. En most 9es vagyok es a fiu mindjart elballag

Figyelt kérdés

Mit kene tennem? Mert nem is nyomultam ra egyaltalan, sot neha csak elmentem mellette amikor varta hogy odamenjek hozza csak beparaztam

Szeptember ota tetszik, es nekem ugy jott le, hogy en is bejovok neki, mert mindig irt suli utan es suliba is odajott a feloras szunetbe dumalni, mindig melyen neztunk egymas szemebe es mosolygott ha meglatott es most nagyon ossze vagyok zavarodva


2018. febr. 22. 19:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem olvastam végig, de ott a válasz. Mindig csak ő ír rád, ő köszön. Küldjél neki vissza te is jeleket és írjál rá.
2018. febr. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Írj rá mondjuk te, jó kezdeményezés. A fiúk megunják egy idő után, ha csak ők keresnek téged. Ezt én is eljátszottam a barátomnál, mondta hogy majdnem megőrült, mert nem értette hogy akarok-e tőle valamit vagy nem. :D
2018. febr. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!