Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tetszem neki? :/

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki? :/

Figyelt kérdés

Konkrétan EGÉSZ NAP engem nez suliban, a tanár irodalmon felolvasott egy elég csöpögős verset a szerelemről, es kozben végig engem nézett, régebben csak fél szemmel figyelt, most mar teljesen nyíltan nez. Ha odanezek, el sem kapja a tekintetét. Plusz elég kedves velem az utóbbi időben. Lehet, hogy csak en látom igy, de szerintem nagyon keresi az ürügyet, hogy kicsit velem legyen. Meg néha hülye vicceket is elsut a közelemben...


Szerintetek tetszem neki? Van halvány esélye annak, hogy nem? (En nem viszonzom es a legjobb barátjába vagyok szerelmes, ezert aggaszt a dolog :/)


Köszi szépen az értelmes válaszokat!


2018. febr. 24. 11:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Valoszinuleg igen.
2018. febr. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azóta elmondtam a legjobb barátnőmnek a sejtesemet, es azt mondta, hogy mar épp ő is szólni kart, hogy szerinte tetszem a fiúnak, es ő is látta, hogy egyfolytaban engem nez... :/ Szoval akkor gondolom igen a válasz.
2018. márc. 4. 11:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2018. márc. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!