Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék még, hogy a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék még, hogy a tudtára adjam, hogy bejön nekem anélkül, hogy kimondanám?

Figyelt kérdés
Egy lány barátomról van szó. Amikor találkozunk vagy elköszönünk egymástól, mindig meg szoktam ölelni. Egyszer meg fogtam a kezét és megsimogattam mondván, biztos fázik (hideg is volt). Olyan is történt, hogy mondott valami aranyosat, és a lábát simogattam meg. Igyekszem az állandó szemkontaktusra, mosolyogni, amikor beszélünk, nevetni azon, amit mond. Valamelyik nap, amikor megöleltem, azt mondtam "szeretlek" (bár lehet nem hallotta).

2018. febr. 24. 12:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Folytasd a jelek adását neki! Ha továbbra is küldöd a jeleket, valószínűleg nemsokára leesik neki a tantusz, és ha szabad a pálya, és ő is szeretne téged, úgxis jelezni fog:)
2018. febr. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csókold meg...én nagyon örülnék ha az én kiszemeeltem össze szedné magát és csak úgy megcsókolna...viszont ez lány függő, csak te tudhatod, hogy ő milyen😉
2018. márc. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem hívd el moziba vagy egy fagyira, aztán mond neki hogy szereted de most hangosabban. Ne legyél betojva ha nem jönnél be neki akkor nem engedné hogy fogd a kezét vagy simogasd a lábát. A lányok szeritik ha a pasi bátor és kezdeményez. Csókold meg.
2018. ápr. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
:) Régóta nem találkoztunk, de amikor legközelebb látjuk egymást... szorosan megölelem, megpuszilgatom és kimondom, hogy szeretem :)
2018. ápr. 8. 13:58
 5/8 anonim ***** válasza:
És azóta együtt vagytok?
2018. ápr. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Félreértelmezted az igeidőt :)
2018. ápr. 8. 15:07
 7/8 anonim ***** válasza:
Upsz... De azért remélem összejön ez neked!
2018. ápr. 9. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Hasonló boldogságot remélek Neked is!
2018. ápr. 9. 06:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!