Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális hogy ezért szakított...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy ezért szakított a barátnőm?

Figyelt kérdés

Mondtam neki hogy leakarom vagatni a hajam (olyan mint lil peep-nek kb) es o mondta hogy ne vagjam le mert imadja..

Megbeszeltuk hogy akkor nem, de megis levagtam a tudta nelkul es mikor talalkoztunk szakitott velem.

Ez normalis? Mikor fog visszajonni? 19/f 18/l


2018. febr. 24. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem vagytok százasak sajnos.


Te sem, hogy 19 évesen még nem lőtted ki ezt a stílust, és ő sem hogy ezért elhagy.


Van ez így. Ha visszajön, akkor 1 héten belül, ha nem, akkor nem emiatt dobott.


20F

2018. febr. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Ha emiatt elment, örülj. Jobb hogy most derült ki nem is szeret igazán. Mert aki szerelmes az mindent elnéz imádottjának. Sokan vissza is élnek ezzel.
2018. febr. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de ilyen hajjal én se mutatkoznék veled és inkább szakítanék.
2018. febr. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
A barátnőd téged szeret/ett vagy a hajad?
2018. febr. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem a hajadert szakitott sztem ez csak egy kamu indok volt es mar amugy is szakitani akart.. Neha csak bekattannak es csak ugy hoznak egy olyan dontest atgondolatlanul.. Es meg aztmondjak nem dilisek. Az enyem se jobb: bentvoltam varosba egyedul, elvileg ott alt a buszpalyan ahol nagy a tomeg mindig en nem vettem eszre mert miert is vennem eszre es aztmondta ezert szakit mert nem mentem oda de mondom nem lattalk hidd mar el szaz csaj kozul es ennyi szanalmas kis ..
2018. febr. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!