Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Voltatok olyan helyzet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Voltatok olyan helyzetben, hogy nem tudtatok két fiú közül választani?

Figyelt kérdés

2 srác van mindkettő levett a lábamról, olyan nehéz... Egymás ellentétei amúgy.

Ha valakit érdekel leírom a sztorit bővebben és én is meghallagatok hasonló sztorit :)

15L



2018. febr. 24. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
Ha választanom kellene Jeffrey Dean Morgan és James Hetfield között, akkor én is olyan helyzetben volnék. :D (Hála az égnek ezek az "istenek" elérhetetlenek a magam fajta földi halandónak, és ez nagy könnyebbség számomra.) De Magyarországon nincs ilyen probléma. Itt nincsenek jó hapsik, csak nyifi-nyafik. :D
2018. febr. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%
Jeffrey Dean Morgan és James Hetfield oda jár a sulidba? :'DDDD vele szoktad irni a házidat? Nem az, hogy nincsenek jó pasik hanem ilyen retardáld nők vannak mint te (tisztelet a kivételnek ami 30 fölött van) néha..
2018. febr. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Pff, ha egy is lenne, aki levesz a lábamról... de nincs. :D

Viszont kezdem egyre jobban érezni magam így, egy kapcsolat kötöttségekkel jár, nekem ilyenekre meg nincs időm, kedvem.

Szerintem hagyj egy kis időt, és ahogy telik az idő, úgyis látni fogod, hogy hosszabbtávon melyikük milyen. DE! Ezzel most nem azt mondom, hogy kavarj mindkettővel egyszerre, de nem is azt, hogy várd meg, amíg mindkettő megunja a várakozást és keres másik lányt. :D

2018. febr. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nekem sem a nyifi-nyafik jönnek be,sőt! mégis van két kiszemelt is. :)

Köszönöm azért a válaszokat!

Hát mást nem tudok csinálni, mint várni.

Valahogy majd lesz. :)

2018. febr. 25. 18:44
 5/5 anonim válasza:
Ha ket sracba szerettel bele valaszd azt akit masodszor szerettel meg mert ha igazan kedvelned az elsot nem tetszett volna meg mas ;)
2018. júl. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!