Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért történt ez? Nem jellemző...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért történt ez? Nem jellemző rám az ilyen reakció

Figyelt kérdés

Többször is tetszett már fiú, de ilyen még soha nem fordult elő. Szóval egy eseményen voltunk,ahol mindenki egyesével szerepelt. Amikor ő jött, egy pillanatra rám nézett,majd mosolygott. Végigfutott rajtam a borzongás,és hirtelen hihetetlen sírhatnékom támadt. De tényleg, azt hittem hogy ki kell mennem mert rám tör a sírógörcs. Annyira eszméletlen érzés volt, hogy megfogalmazni sem tudom.

Viszont én tényleg nem vagyok az a sírós típus,főleg,hogy az a fiú nem csinált semmit csak felállt és rám nézett.

Nincs nála esélyem,ez világos, de ha valaki lenne olyan kedves,hogy ,,meghallgat " és tanácsot ad az egész témával kapcsolatban azt megköszönném.

De az is elég ha erre a kérdésemre választ kapok...



2018. febr. 24. 22:01
 1/2 anonim ***** válasza:
En szivesen meghallgatlak :)
2018. febr. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szívesen meghallgatlak én is.
2018. febr. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!