Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el neki, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el neki, hogy szeretem? 15/F

Figyelt kérdés
Van egy lány interneten ismerkedtünk meg elég gyorsan elkezdtünk össze járogatni hetente legalább egyszer. Nagyon sok barátom mondja , hogy onnan látom hogy érdekem hogyha nem csak a kérdésre válaszol nevet mikor beszelek , szemkontaktus , és ezek megvannak. De még ígyse vagyok benne biztos , hogy ha megfognám a kezét vagy valami akkor pozitívan sülne el. Hogyan mondjam el neki ,vagy mit csináljak hogy tudja hogy én többet szeretnék?

2018. febr. 25. 21:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Küldjél neki Messengeren egy beszélgetés lezárásaképp szívecskéket, és ha ő is visszaküldi, akkor nyert ügyed van, legközelebb megfoghatod a kezét.
2018. febr. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyugodtan fogd meg a kezét, ez egy biztonságos módja, hogy lecsekkold a helyzetet. Ha oké, akkor nyert ügyed van.
2018. febr. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 G_Lidi válasza:
Nem kéne megfognod a kezét addig a pontig amíg nem vagy biztos benne hogy szeretné, szerintem először közöld vele hogy mit érzel és ha pozitív a reakciója akkor megfoghatod a kezét
2018. febr. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!