Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kéne tenni ebbe a helyzetb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tenni ebbe a helyzetbe? Egy srác

Figyelt kérdés

Az van hogy van egy csaj aki tetszik, de ő nem akar tőlem elvileg semmit.


Megtudtam róla dolgokat egy havertól, amit ő megtudott valaki áltál és odajött hogy én ezt hogy gondoltam.


Az a baja, hogy én mertem róla érdeklődni.


feljelentéssel fenyeget ezért.



2018. márc. 1. 17:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell parázz, ilyesmiért nem jelenthet fel akárki akárkit.. Keress másik lányt, van elég nem?: )
2018. márc. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
meg hogy mertem írogatni neki ezért megy a rendőrségre...
2018. márc. 1. 17:17
 3/10 anonim ***** válasza:
Most írtam az elmúlt percben h nem kell tarts ettől..:) Ilyen dolgokkal nem foglalkozik a rendőrség, sem más. Nem fenyegető levelet írtál neki. Relax fiúcska..:)
2018. márc. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
ki fogom röhögni, nem normális
2018. márc. 1. 17:28
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell kinevesd őt. Van ebben az országban elég problémája az embernek így is.. nagy a valószínűség rá hogy volt már hasonló esete a csajszinak, hogy megfenyegették és azért volt rád ilyen hatással.. Így pedig már érthető..:) Hagyd a csudába és keressél másik csajszit.. és mielőtt kapcsolatot teremtenétek, ismerjétek ki egymást, 1 vagy másfél év a minimum..:)
2018. márc. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
én le akarok vele feküdni
2018. márc. 1. 17:38
 7/10 anonim ***** válasza:
Ezt nem éppen ide kellett volna írnod..:)
2018. márc. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
miért?
2018. márc. 1. 17:49
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
De ne ez legyen az elsődleges célod hogy hogyan fektess meg egy lányt. Ha így kezded az ismerkedést akkor ne csodálkozz hogy így állnak hozzád a lányok.:)
2018. márc. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Istenem ez a világ egyre szarabb XD srácnak fenyegetőzik a csaj, hogy feljelenti mert érdeklődőt iránta, a srác a feljelentéssel való fenyegetés után még mindig akarja a csajt, de csak megdugni, istenem hova süllyedtünk? :DD
2018. márc. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!