Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A túlsúllyal rendelkező nők...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A túlsúllyal rendelkező nők személyisége mennyire más mint a vékony nőké?

Figyelt kérdés

Olyan belső tulajdonságra gondolok ami abból adódik, hogy duci vagy az ilyen nők nagy részére jellemzőnek tartjátok.


Több ezzel a témával kapcsolatos kérdés alatt is olvastam hogy rengeteg fiúnak az ilyen nők jönnek be. Az lenne a kérdésem hozzájuk, hogy nekik a kövér nők csak ezen tulajdonságuk miatt tetszenek vagy van valamilyen más oka is?


Bocsánat ha butaságot kérdeztem, de kíváncsi vagyok a véleményekre.



2018. márc. 2. 19:59
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
73%
Azt vettem eszre hogy (ha csak nem elkenyeztetett undorito plazapi¢sarol van szo) sokkal visszafogodtabbak,nem arcoskodnak annyit es nem olyan nagykepuek.
2018. márc. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
88%

Ugyanolyan nők mint a többi :D

Ha valakinek bejön egy duci nő, az egyértelműen a külseje miatt van. Nem lehet általánosítani az emberek tulajdonságait testsúly alapján

2018. márc. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
74%
Én kövér lány vagyok, de tudom, hogy a legtöbb lány/nő másabb, ha van rajtuk + kiló. Önbizalomhiányosak, ami kimerül abban, hogy féltékenyebbek a párjukra, kevésbé bízik meg benne, stb... 16L
2018. márc. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
83%

Nekem nem a tenyleg kover lanyok tetszenek,de szerintem az a tokeletes ha kicsit teltebb,husosabb.mindezt eleg vekony fiukent,nem a legnyerobb parositas..

Egyebkent sok lany mondja magat ducibbnak,sot egyenesen kovernek pedig meg csak az elobbirol sincs szo,csak vastagabb csontozatu.az hogy a csapbol is a vekony nok folynak,ranyomja a belyeget mindenkire,pedif egyaltalan nem meno..19/f

2018. márc. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim válasza:
95%
Nem az alkat fogja meghatározni a szemelyseget. Hanem az maximum ha emiatt onbizalomhianya van. Akkor szégyellős lehet, megfelelési kényszeres, irigy, az onigazolo idézeteket fogja hajtogatni. Ne foglalkozz azokkal a tanulmányokkal amik bemutatják a duci nők előnyeit mert azt ra lehet huzni egy vékonyra is. Pl. Jo az ágyban, kedves, odaadó, nem feszelyezi a párja külsejét igy elengedheti magát, nem dietazik(mert a sovanyak dietaznak lol:DD).
2018. márc. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem ugyan olyan lehet, mint egy vékony. Legjobb barátnőmnek nagyon jó alakja van, én picit ducibb vagyok az átlagnál, ehhez képest sokan mondják, ikrek is lehetnénk személyiségünk miatt :D (Külsőben semmi közös, nekem nagyon hosszú, apolt barna hajam van, neki vállig érő szökés barna. Én szemüveges vagyok, ő nem. Ő fél fejjel magasabb nálam. Ilyenek)


Maximum eltérés csak az önbizalom hiánya lehet. De.. Aki elfogadja magát, teljesen olyan, mint egy átlagos lány ^^

2018. márc. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
28%

Belso tuladjdonsag?


Magas vérnyomas, nagyobb infartusesely, rohadtul massziv vadlik

2018. márc. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
93%

#3 Bocsi hogy ezt mondom, de a legtöbb lány valamilyen szinten önbizalomhiányos. És ez nem abból fakad hogy félnek valamit megtenni, vagy mondani, hanem abból hogy nem fogadják el magukat, mert nem tartoznak bele a normába, és ezért nem szeretik magukat. Ebből következtetve az lenne a "normális" ha a teltebb lányok önbizalomhiányosok, sőt akár depressziósok lennének, viszont vicces módon én eddig egy ilyennel se találkoztam. Annál többel a vékonyak között. Az én tapasztalataim alapján a teltebb lányok előbb "felfogják" azt, hogy nem az után kell vágyakozni ami nincs, hanem beérni azzal ami van. És ez az, ami miatt ők pont hogy nem önbizalomhiányosok. Maximum magányosak, mert a fiúk is a normára akarnak törekedni a páva hajjal, az egoizmusal, és a vékony teltkeblű csajokkal.


#4 Az ízlésünk hasonló, és úgy látszik a gondolkodásunk is. A legrosszabb, amikor egy szép teltebb lányba belebeszélik hogy kövér, és saját magát kezdi kínozni testileg lelkileg hogy lefogyjon, ami nyílván nem megy az alkatából kifolyólag.


#7 xD

2018. márc. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim válasza:
33%
A legtöbb dagadt lány meg van bizonyosodva arról hogy ök belülröl többet érnek mint a csinosabbak
2018. márc. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim válasza:
35%
9es vagyok. Ami amugy nem igaz mert ök is ugyanolyanok
2018. márc. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!