Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon fontos, ti mit gondoltok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon fontos, ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel facen beszélgetni szoktam, hogyan írjak rá, mert ha mindig csak úgy, hogy miújság akkor az kicsit unalmas. Légyszi segítsetek, nem kell, hogy azt mondjátok hogy várjak míg ő ír. Én is el tudom dönteni saját magam ezt, eddig is így volt és jól el is beszélgettünk. Szóval csak annyi lenne a kérdésem, hogy hogyan írjak rá, milyen szöveggel? :)

Csak értelmes válaszokat Légyszi.. :)



2018. márc. 2. 20:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Szóval hogy azt szeretnéd kérdezni tőle ettől függetlenül, hogy mi újság van vele, igaz...?

Esetleg akkor ne a miújság-ot használd, hanem azt kérdezd, hogy "milyen napod volt?" "Volt ma veled valami érdekes?" vagyis a szinonimáit :D

De ha esetleg osztálytársad akkor háziügyben is kérdezhetsz tőle, ha pl feletted jár, akkor iskolai programokról...(Pl. Nem tudod mikor lesz tavaszi szünet? stb)

Ha bátrabb vagy, akár azt is kérdezhetnéd, hogy nincs-e kedve találkozni vagy ilyesmi...

Remélem azért tudtam valamit segíteni >w<

2018. márc. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!