Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mennyire szemétség egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire szemétség egy lány részéről?

Figyelt kérdés
"Megismerkedtem" egy lánnyal, aki első ránézésre elég szimpatikus volt (szemtől-szemben még nem találkoztunk). Megkérdeztem tőle, hogy nem akar-e találkozni, egyből bólintott rá, hogy persze, szívesen. Akkor így egy hét alatt elterveztük, hogy kb mit csinálnánk, és hogy én mennék hozzá (mert külön városban laktunk kb 50km-re). Akkor ez így jó volt, egy héten belül majdnem minden nap beszélgettünk kicsit stb. Aztán a találkozás elötti nap estéjén rámír, hogy bocs, ez mégsem működne. Kérdezem: Miért?. Azt válaszolja, hogy azért mert nem beszélgettünk annyit és szerinte túl nagy a távolság. Persze azt gondoltam magamba, hogy gecc, ezt pont azért csináljuk, hogy beszélgessünk és jobban megismerkedjünk. De úgy hagytam a dolgot, hisz ha nem hát nem. Engem az bántott legjobban, hogy a találkozás ELÖTTI ESTÉN közli velem ezt! És addig egy hétig megsem fordúlt a fejében! Kérdezem tőletek! Szerintetek is ez elég nagy szemétség, vagy csak én reagálom túl? 17/f

2018. márc. 5. 22:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

ez még egész jófej...legtöbb esetben az ritka, ha valaki le meri ezt írni.


én fél évet szoptam be egy hasonló csajjal...4-5x próbáltunk találkozni, mindig közbejött valami(kölcsönösen nekem is meg neki is).

az 5. lemondás után fogta magát, és azóta egy szót sem írt vissza...el sem olvasta, amit írtam, de letiltani meg nem tilt le. vártam 1 hónapot, megkerestem élőben, hogyha szerinte nem egyszerűbb neten keresztül, akkor mondja meg a szemembe...persze nem merte úgy se, helyette valami szar kamudumával lerázott...


szóval becsüld az őszinteségét, nagy kincs manapság...főleg így, hogy nem várt vele hónapokat, hanem még az elején közölte.

2018. márc. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Figyi, legalább őszinte volt. Nem akart rosszat, csak azért halogatta eddig, mert nem akarta hagyni a dolgot, hatha mégis lesz valami "Lang" a részéről, de sajnos nem es hat ez van :/ Tenyleg becsüld meg az őszinteséget, komolyan ritka ez manapság. Es ezt úgy mondom, hogy lany vagyok.
2018. márc. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!