Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normalis? Hogy vethetnek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normalis? Hogy vethetnek veget ennek az erzesnek?

Figyelt kérdés

17 eves fiu vagyok, lassa ket honap ert veget elso komoly kapcsolatom, majdnem fel eves volt...rettentoen szerelmes voltam

de az az eszemre hallgattam, miutan vegulis kidobott a baratnom, de aztan probalta visszakonyorogni magat...de en nem engedtem...

szerettem meg amikor szakitottunk, de nem birtam elviselni amit csinalt, egyszeruen mar rosszul voltam az erzelmi zsarolsaitol

azota eltelt majdnem 2 honap, kijottem a depressziobol es uj kapcsolat van a lathataron

van egy lany, aki nagyon kedvel engem, meg mar szerintem tobb is van...nekem is tetszik, de felek az ujabb csalodastol, valamint igy estenkent bekapcsolok valami sokatmondo rockballadat aminek a szovegebol magamra ismerek, es elotornek a regi emlekek, jok es rosszak vegyesen a volt baratnommel kapcsolatban...

nem erzek iranta mar semmit, csak a fejemben van

es felek hogy amiatt mashogy fogok nezni az uj lanyra

es nem szeretnem varattatni meg hitegetni, mert tenyleg kedvelem

csak felek, hogy mi lesz..megkapom e a szeretet amire vagyom, illetve hogy megtudom e adni

Ez emeszt mar napok ota, orulnek valami hasznos tanacsnak


2018. márc. 5. 22:56
 1/2 anonim válasza:
76%
17 eves lany vagyok, hasonlo helyzet volt a baratommal nekunk is.. mi majdnem 3 honapot voltunk kulon ( egy ev utan mentunk szet akkor), majd mikor ujabb kapcsolatba kezdtunk volna, rajottunk hogy meg sem kell nekunk mas, es azota eltelt majdnem 2 ev. Ha meg gondolsz az exedre, erzelmet valt ki beloled. Legy oszinte az uj lannyal es mond ezt el neki, hogy neked nem volt eleg 2 honap lezarni egy masfel eves kapcsolatot!:)
2018. márc. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Fel ev volt, de az is ugy hogy sokszor szendevtem, de sok szeretetet kaptam...de nem tudok eltekinteni azoktol amiket csinalt...

de megis sok szeretet kaptam, es felek hogy mi van ha az uj lanytol nem kapok ennyit?

Nem az exemre gondolok, csak van hogy egy egy dalszovegrol felvillan egy szep emlek, vagy amikor amikor az osszeomlas szelere sodort...

2018. márc. 5. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!