Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lennétek ilyenek magatok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lennétek ilyenek magatokkal, lányok? Miért nem fogadja el a testét a barátnőm?

Figyelt kérdés
Nagyon zavarja őt a hasa. Szerintem nincsen rajta sok felesleg, pont jó a testalkata és mondtam, illetve naponta elmondom neki, hogy úgy tökéletes, ahogyan van. Nagyon érzékenyen érinti ez a dolog és egyszerűen nem jó látni, hogy ennyire nem szereti magát. Tudnátok segíteni, hogy mit tudnék kezdeni vele? Ő 18/l, én 19/f

2018. márc. 13. 18:13
 1/4 anonim válasza:
100%
Ezzel minden lány így van, csak nagyon kevesen vagyunk akik meg vannak elégedve magukkal.Az én egyik ismerősöm (aki ráadásul még csak 12 éves) ő sincs megelégedve a testével pedig gyönyörű.Ha mondod neki hogy szép az biztos segít.Vagy ha tényleg ennyire zavarja akkor csináljon valamit.De még az is lehet hogy ő legbelül szépnek találja magát csak valamiért ezt mutatja kifele amit igazából ő se tudja hogy miért tesz.De tényleg ezzel majdnem minden lány így van.Egészen kicsi kortól egészen idősig.És ez hangulatfüggő is pl. egyszer jól rzi magát egyszer meg nem.
2018. márc. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Lordword válasza:
100%
Az első komentelőnek igaza van. Mond neki hogy szèp,gyönyörű. Ha alkalmad vam rà persze,köszönj el tőle becenevekkel legszebbem,gyönyörűm. Ha nincs is megelègedve magàval. Legalàbb azt sugàrzod neki ,hogy te el fogadod ès szereted. Ezàltal magabiztosabb lesz. Èn is ezt csinàlom :)
2018. máj. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mondd neki nagyon sokat, hogy milyen szép; bár amit leírtál az alapján úgy értelmezem, hogy sokat mondod neki. Egyébként én is hasonló helyzetben vagyok, én is nagynak találom a hasamat, pedig nekem is mondja mindig barátom hogy nagyon jól nézek ki, és örül hogy pufi vagyok mert van rajtam mit fogni.:D De én a hasam miatt edzeni kezdtem hasra, meg fenékre is hogy ha lefogyok akkor az ne "tűnjön el". Ezt mondhatnád neki esetleg, hogy ha ennyire zavarja akkor kezdjen el edzeni egy kicsit.

Egyébként tényleg nagyon nehéz egy lánynak elfogadnia a testét. Amivel most én próbálkozok, az az, hogy megértsem, hogy aki igazán szeret az így fog elfogadni (és ez így is történik, ahogy azt az előbb is mondtam :D ). Illetve leginkább már csak magasderekú nadrágokat hordok, amik ugye eltakarják a hasat valamennyire, szóval a mindennapokra ez is megoldás lehet neki.:)

Remélem tudtam segíteni, ha szeretnél, írj nyugodtan!

18/L

2018. jún. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkor te olyan vagy, mint az én párom.... :)

Tapasztalatból mondom, bármennyiszer is mondod el neki, hogy milyen szép, és tökéletes “nem fogja elhinni”. Melyen belül tuti, hogy nagyon jól esik neki, főleg, ha szívből mondod.

Ezzel én is így voltam.. lefogytam 52 kilóra, ehhez 170 cm vagyok. Csont sovány lettem, és rájöttem, hogy hiába értem el végre az álom súlyt.. mindenki szerint csúnyán vékony lettem. Szóval megtanultam/tanulom lassan elfogadni magam, és masra figyelni, mint hogy szép-e a hasam, vagy sem.

2018. jún. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!