Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kezdeményez beszélgetést...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kezdeményez beszélgetést ha utána úgysincs ideje rám vagy egyszerűen nem is akar beszélni velem?

Figyelt kérdés
Többször megtörtént, hogy rám írt beszéltünk pár mondatot és utána eltűnt órákra, láttamozni sem láttamozott és válaszolni sem válaszolt órákon keresztül, pedig többször is elérhetőnek mutatta a facebook.Ha nem akar velem beszélni nem értem miért ír.
2018. márc. 14. 22:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem már többször volt ilyen, és hasonló beszélgetésem: Srác:Szia Én:Szia ééés igen, ennyi. Vagy jobbik esetben még: Srác:Hogy vagy? Én:Jól, te? Sokszor azonnal meg is nézik, de semmi. Én úgy vagyok vele, hogy az ilyen emberekkel nem kell foglalkozni :D
2018. márc. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egy lányról van szó és azért kicsit tartalmasabb beszélgetés szokott lenni mint a szia, mizu, hogy vagy.
2018. márc. 14. 23:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálam is ez a helyzet, kíváncsi lennék én is rá.
2018. márc. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!