Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj ha 12 évesen nem volt még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha 12 évesen nem volt még senkim?

Figyelt kérdés
Évfolyamon van csomó gyereknek volt már valakije, nekem meg még senki...Mennyire gáz ez a mai világban? :/ 12/F

2018. márc. 16. 21:37
 1/10 A kérdező kommentje:
Évfolyamomban*
2018. márc. 16. 21:38
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Az a Baj hogy te a többséghez akarod magad hasonlítani..Ne legyél olyan mint a többiek..Soha se utánozz másokat,és soha ne akarj az ő szintjükkön lenni..Igyekezz TE annál JOBB lenni.
2018. márc. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy baj. Az a furcsa hogy az évfolyamtársaidnak már volt.
2018. márc. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Ne akarj tömeg lenni. A saját utadat járd, ne hagyd hogy a társadalmi elvárások befolyásolják az életedet. Jegyezd meg...légy mindig ÖNMAGAD. Ne állj be a sorba..biztosan fogod kapni az ívet emiatt, a szívatásokat, a megjegyzéseket..de légy erős ;)
2018. márc. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2018. márc. 16. 22:07
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem lassan 18 évesen sem volt még, mégsem aggódom miatta. Talán majd pont akkor jön el az a bizonyos személy, amikor nem számítok rá.
2018. márc. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha 30 evesen se lesz majd akkor aggodhatsz
2018. márc. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem normális, ha egy 12 évesnek párkapcsolata van. A randizás majd 14 évtől felfelé normális.

Általánosban legyetek még gyerekek, és élvezzétek hogy nincs nagy gondotok és tanuljatok.

Középiskolában majd úgyis elveszik az eszeteket a lányok. :D Ott szinte akaratlanul is szerelmes az ember. :D

Én 17 évesen voltam először szerelmes.Pont a középiskolai osztálytársamba.Jártam is vele 2 évig. Megjegyzem, osztálytárssal nem mindig a legszerencsésebb járni. :D


23/N

2018. márc. 17. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Mádár0218 ***** válasza:

Hány ilyen kérdés lesz még naponta... már unok rá választ adni, nem nem az, miért lenne?

- a legtöbb úgy is hirtelen pár hónapos téma, mert fiatal mint 2 fél


19 vagyok és még barátnőm nem volt, nem érzem gáznak, mivel nem találtam még meg azt aki igent is mondott volna nekem ennyi :D


Nem kell túlspilázni majd lesz valakid, aki azt mondja gáz egy gyökér :D

2018. márc. 17. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Te...gyermek! 12 évesen anyámat zaklattam azzal, hogy mikor mehetek egyedül horgászni. A hímnemű egyedek még messze jártak a tudatomtól. Ez lenne a normális amúgy. Sem fizikailag, sem pedig lelkileg nem érett egy 12 éves egy kapcsolatra, akármilyen túlfejlett. Ne "divatolj", felesleges. :D Csak azt éred el vele, hogy kiégsz.
2018. márc. 17. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!