Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolják azt rólam,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják azt rólam, hogy meleg vagyok?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok. Nem felmagasztalni szeretném magam, de mindig megpróbálok teljes mértékben arra figyelni, hogy mindenkivel szépen, tisztelettel beszéljek. Próbálok mindenkire és mindenre figyelni. Sokat adok a kinézetemre. Úgy gondolom, hogy hogyha egy férfi egy igényes nőt szeretne maga mellé, akkor legyen ő is igényes. Ezekért a tulajdonságaimért azt hiszik rólam, hogy meleg vagyok, pedig ez egyáltalán nincs így.

A mai világban az a férfi, aki fel tud normálisan öltözni, nem bűzlik messziről a teste, értelmes és illedelmes már egyből meleg?! Milyen társadalomban élünk?

Szóval... nem tudom mit kezdjek ezekkel a támadásokkal. Már nagyon zavarnak.. szerintetek mit tegyek, min változtassak, hogy kevésbé támadjanak? :(



2018. márc. 17. 16:27
 1/7 anonim válasza:

"szerintetek mit tegyek, min változtassak, hogy kevésbé támadjanak? :("


mi sem egyszerűbb: kezdj el járni egy lánnyal.

2018. márc. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2018. márc. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem az öltözködésedet látva biztosan még csak meg sem fordulna a fejemben, hogy esetleg meleg vagy. A körülötted élő emberek agyával vagy szemével valószínűleg valami nem stimmel. :D De amint sikerül összejönnöd egy lánnyal meg fog oldódni ez a probléma. :)
2018. márc. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább példát vehetnének rólad. Nagyon sokan egyáltalán nem tudnak illedelmesen, tisztességesen viselkedni másokkal. Azt pedig jól teszed, hogy ennyire adsz a kinézetedre és odafigyelsz magadra. :) Ne törődj a beszólásokkal és idióta megjegyzésekkel. Majd ha lesz barátnőd, még lehet irigykedni is fognak rád. :D 17/L
2018. márc. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Olyan butaságnak tartom azt, hogy a nemi identitásomat bizonyítanom kell. Nem, nincs göndör hajam. Amúgy volt már kapcsolatom nővel, de mégis néhányan azt hiszik, hogy meleg vagyok, jó néhányan... Ha valaki mondana véleményt arról, hogy valóban melegnek nézek-e ki külsőre, az írjon privátban és küldök képeket magamról, érdekelne néhány ismeretelennek az őszinte véleménye első rámnézésésre...
2018. márc. 17. 17:05
 6/7 anonim válasza:
Nem tudsz "melegnek" kinézni. Ez a te saját stílusod, és sz*rd le, hogy a többiek mit mondanak. Egy szexualitás nem stíluson múlik. Amúgy google jó barát, keress rá a metroszexualitás szóra ;)
2018. márc. 18. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Engem érdekelne, hogy hogy nézel ki. Csak amiatt, hogy mit gondolnak vagy gondolhatnak melegnek rajtad.


Amúgy személyes tapasztalat: én tényleg meleg vagyok.

Régebben sokat piszkáltak ezzel, meg jöttek a beszólások, de szerintem ez azért volt, mert "ezzel lehetett megsérteni" és "ezen akadtam ki a legjobban". Amikor coming outoltam/azt mondtam, hogy "és akkor mi van?" rögtön abbahagyták, sőt bocsánatot is kértek, ha bármivel megsértettek, vagy ilyesmi.

Lehet neked is jót tenne, ha valami frappáns választ adnál erre, amivel egyszerre kifejeznéd, hogy nem vagy az, de nem érdekel, ha annak tartanak. Szerintem bejöhet, hogy leszálljanak erről.

2018. márc. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!