Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az oka annak, ha egyáltalán...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak, ha egyáltalán nem akarnak beszélgetni velem a fiúk/lányok?

Figyelt kérdés

Egy lány van, akivel beszélgetni szoktam napi szinten a többi pedig levegőnek néz. (Általánosból pedig egy maradt, akivel tartom a kapcsolatot).


Fiúkkal csak interneten tudok barátkozni, de élőbeni barátságokra vágyom. Az az igazi.


A fiúknak nem a csendes lányok jönnek be? Nem lehetek csúnya, ha már 2x voltam kisebb szépségversenyeken. Igaz, kiskoromban. Jaj, nem tudom. Nem is vagyok az a vihogós lány sem. Első nap a középiskolában 2 fiú bemutatkozott azután egy mukkot nem szóltak azóta hozzám. A lányokról meg ne is beszéljek. Beszédes vagyok, ha interneten vagy ha kettesben beszélgetel valakivel. Akkor nem áll be a szám. Köszi a segítő válaszokat!


16/L



2018. márc. 17. 22:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Kezd furcsa lenni, hogy a tökéletes csajok a GYIK-ra teszik fel a kérdéseiket xD

Amúgy nem veled van a baj, ilyen a társadalom, én srácba vagyok ilyen, max pár barátom van, pedig van humorom, jófej vagyok, az alakom nem tökély, de azon dolgozom :)

Úgyhogy ne aggódj, egyetemen jobb lesz, én is ebben bízom, és ki zudja, max összefutunk egy bárban :D

2018. márc. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hahahaha, lehet. ^-^
2018. márc. 17. 22:38
 3/7 anonim ***** válasza:
Majd várlak akkor :D 17/F
2018. márc. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bocsi, kimaradt, 1-es vagyok :)
2018. márc. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nah nálam is hasonló :D ugyszint fiú, de jól nézek ki, elegánsan öltözködök, van humorom, tudok barátkozni stb de mégis van talán 3-4 olyan ember akivel rendszeresen beszélek találkozok, többi meg mind egyszer barátok voltak többé már nem kategória.
2018. márc. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Gondolom nem követed a tömeget(?), ez társadalmi helyzetet illetően hátrány olyan szempontból, hogy kisebb ismerősi kört tudsz kiépíteni mint a legtöbb ember, ugyanakkor sokkalta erősebb kötődések, kapcsolatok is születhetnek, ami már pozitívum.

Keresd a hasonló stílusú embereket mint amilyen te vagy és egy idő után tele leszel barátokkal. :)


Alkérdésre (A fiúknak nem a csendes lányok jönnek be?) a válasz:

Nekem jobban elnyerik a tetszésem a csendes lányok, de ez egyénfüggő, nem lehet általánosítani, hogy mindenkinek ez vagy az tetszik, különben a világ fele pár nélkül maradna. :D


Egyébként nem vagy egyedül, nekem is nehezemre megy az élőben való barátkozás, meg a gyakorin rengeteg embernek (néhánynál, lehet nálam is, érthető okok miatt :D), de ez a jó oldala az internetnek, lehet olyan embereket ismersz meg rajta, akikkel később a valóságban is szoros barátságot ápolhattok. :3

2018. márc. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Juj, köszönöm szépen. Bonbon csomagok vagytok<3
2018. márc. 17. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!