Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félek összejönni egy osztálytá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek összejönni egy osztálytársammal, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Bizonytalan vagyok...nagyon szeretem a srácot de tényleg, és ő is engem. Most jutottunk el odáig, hogy “hivatalosan” is összejöjjünk, de aggaszt két dolog:

1. A többiek reakciója. Oké, tudom, nem kéne másokkal foglalkoznom, de ez lenne az első kapcsolatom, és nem tudom kit gondolnának.

2. A nagyobb probléma, hogy osztálytársam, és mindenhol azt olvasom, meg a barátnőim is azt mondják, hogy osztálytárssal ne jöjjek össze, stb...megértem őket, de szerintem az se lenne jobb, hogy mindketten szenvedünk, mert szeretjük egymást. Szerintetek van arra példa, hogy valakinek az első szerelme hosszabb ideig tart / barátok tudnak maradni ha vége?

Nagyon önbizalomhiányos vagyok, de szeretem őt...hogy győzzem ezeket le? 16L

(Pls ne mondjátok hogy ilyen idősen ne pasizzak még, nem tehetek róla hogy szeretem őt :s )



2018. márc. 17. 23:07
 1/4 anonim ***** válasza:

1., Card le a többieket és legyél boldog, ne hagyd, hogy akadályozzanak, nekem is voltak olyan osztálytársaim, akik egymással jártunk; különösebben nem foglalkoztunk ezzel, nem kerítettünk túl nagy feneket ennek a dolognak. Meg nem is nagyon ott élték a szerelmi életüket az iskolában. De volt valami, hogy egyszer fázott a csaj, és a pasi megölelgette, megszeretgette, elkönyveltük max, hogy aranyosak.

2., sztereotípia, hogy mindenképpen szakítani fogtok, ha szerelmes vagy, és hozzá húz a szíved , és ő is beléd szerelmes, akkor menj bele nyugodtan ebbe a kapcsolatba. Amúgy ha szakítanátok, ott az iskolában meg tutira úgyse nagyon foglalkoznátok egymással, szóval nem lenne ebből baj. Ne aggódj emiatt. Főleg, ha tényleg szeretitek egymást.

Ne törődj ilyenekkel, hogy "mi lesz majd, ha a jövőben ez és ez, így és így történik...."

2018. márc. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

*Amúgy ha netán mégis szakításra kerülne sor; akkor ha jól csinálnátok, akkor nem haraggal válnátok el, hanem barátokként; és még továbbra is számíthatnátok egymásra, csak már nem csinálnátok olyan járós dolgokat, mint csókolózás meg satöbbi. Ha igazán kötődtök egymáshoz, mindent, még a későbbiekben is intelligensen, egymás iránti maximális tisztelettel meg tudtok majd beszélni.


Amúgy amikor elszalasztódna ez az alkalom, utólag bánnád, hogy nem tetted meg, hogy nem jöttél össze vele, pedig imádtátok egymást

2018. márc. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*de akkor már késő lenne, mert akkor már esetleg lehet, hogy tök más irányt venne az utatok.
2018. márc. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Velem úgyan ez volt.

Osztálytársammal összejöttünk 8 hónapig együtt voltunk és még mai napig minden nap látóm őt

Amit mondani akarok ha szereted válald fel és ne érdekeljen mások véleménye mert nem tudhatod hogy mi lehet belőle csak persze a szakítás útán egy ideig ciki lesz neked is neki is. 18/F

2018. márc. 19. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!