Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezdeményezzen egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezzen egy lány úgy hogy az ne legyen nyomulás?

Figyelt kérdés

2018. márc. 18. 07:57
 1/5 anonim válasza:

Ez nehéz kérdés, manapság kb minden nyomulasnak számít. De egyet mondok, én és a barátnőim szerint mindig a fiúnak kell kezdeményezni. Ha a srác nem érez irántad semmit, akkor nyilván más a helyzet, de nem eröltetheted valakire, hogy szeressen.

Esetleg írj rá, ne minden nap, mert az már unalmassá fog válni. Valahogyan hívd fel magadra a figyelmét, hogy észre vegyen. Én csináltam olyat a legelső barátommal, hogy amikor már éreztem, hogy tetszek neki, úgymond megérintettem. Pl: összemértem a kezünket😉 .

Ha kell segíteni, nyugodtan írj!

2018. márc. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 October15 ***** válasza:
71%

Miért baj ha nyomulás? Ha kedvel téged, vonzónak tart akkor finoman szólva sem fogja bánni ha nyomulsz. Ha pedig nem akkor édes m1, hogy nyomulsz vagy sem.


26F

2018. márc. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#2 akármikor jobban ragaszkodunk valakihez, vagy jobban merünk kezdeményezni, akkor megkapjuk azt, hogy „nyomulunk”. Csak éppenséggel mi sem bírunk a seggünkön ülni, és nézni, ahogy a kiszemeltünk hű de jól elvan mással, hanem muszáj tennünk valamit, nyitnunk kell. Valószínűleg elvárják tőlünk, hogy várjunk éveket, amíg odajön hozzánk valaki...
2018. márc. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
33%

== Álom pasi ==


Vannak, akik a legjobb pasik láttán lefagynak, nem tudnak, mit mondjanak nekik, hogyan viselkedjenek.


Ezek nagyon komoly gondok egy fiatal életében, hiszen ott az álom pasi elõtte.


A legnagyobb hiba, hogy úgy viselkedsz, mintha nem is érdekelne. Ettõl nem leszel menõ. Így õ sem fog észrevenni.



Legyen önbizalmad!

Ha önbizalom hiány miatt idegesek leszünk, amikor beszélni kell valakivel, aki tetszik.

Néhány pont, amiben magabiztosságot lelhetsz:

- Agyadnak súgd meg, hogy, tudd, hogy azonos szinten vagy a vele. Õ is ember és õ is kíváncsi lehet rád.

- Koncentrálj azokra, amiben jó vagy. Humorodra, tehetségedre, hobbidra. Ez önbizalmat adhat.

- Nyugodt környezetben képzeld el, azt, amit szeretnél, hogy megtörténjen. Ha arra koncentrálsz, amit akarod, hogy történjen, a tudat alattid segíteni fog eljutni odáig. (ez a Pygmalion-hatás)

- Ez nyálas, de beválik: öltözz kényelmesen. Ha van valami, ami önbizalmat ad, szerencse fehér nemûd, vagy kedvenc cipõ, akkor azt vedd fel :)

- Vegyél mély levegõt, az megnyugtat.


Egy kezdeti kedves köszönés után jó, ha a beszélgetés nem áll meg rögtön, ezért kérdezz valamit. Minél kevesebbet kell neked beszélni, annál kevésbé leszel izgatott.

Néhány témát tervelj ki elõre. Ezek vagy számodra közömbös, vagy számodra jól ismert témák kényelmesek lehetnek.


Ez lehet:

- Közös tanóra, amit együtt tanultok.

- Suli körüli történések.

- Közös barátok

- Közelgõ suli programok


Tartsd szóval különbözõ kérdésekkel, de ne legyen belõle interjú.


A beszélgetés közben, ha kicsit ideges leszel, mosolyogj és vegyél mély levegõt.


Nem gond, ha lelépsz, mielõtt nagyon kínos lenne a szituáció, de mindenképpen valami kellemes dologgal és egy mosollyal köszönj el tõle:

- Örültem, további szép napot!

- Szép estét!

- Jó órát!


Ez egy kellemes kiinduló pontot adhat a következõ beszélgetéshez.


Ha nagyon izgulsz, miközben vele beszélsz, picit pihentesd.

Ha már szívesen elhívnád randira, elõtte elhívhatod egy csoportos tevékenységre.

- Van kedve lejönni többiekkel, megnézni a suli sport eseményt?

- Van kedve lejönni többiekkel, biliárdozni?

- Többiekkel kinézünk a sétányra, van kedved ott lógni?

...


Amíg a többiekkel vagytok, rájuk is figyelj picit, bár nem csak miattuk vagy ott, de ha túl sokat foglalkozol a sráccal, picit fura, kellemetlen lehet. Ezért jó, ha többiekkel is beszélsz.


Ne feledd, nem baj ha picit izgulsz. Mindenki izgul. Lehet Õ is.

Néhányan aranyosnak és emberinek tartják ilyenkor az izgulást. Ha valami kínosat teszel, mosolyogj, rántsd meg a vállad. De ne add a hülyét! (és ne vidd túlzásba!)

Azt sem feledd, hogy amit belül érzel, nem mindig leolvasható az arcodról. Még akkor sem, ha a szíved a nyakadban kalapál, más azt nem hallja.


Szánd rá az idõd és szerezz gyakorlatot. Minden cikis döntésedet bocsásd meg magadnak. Mindenkinek vannak botlásai. És mindennél fontosabb: Érezd jól magad! :)

2018. márc. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Sokat segítettek:)
2018. márc. 18. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!