Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Első csók. Hogyan?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első csók. Hogyan?

Figyelt kérdés

Kezdek egyre közelebb kerülni egy lányhoz. Tetszik nekem, fordítva is igaz a jelek alapján 🙃 úgy érzem, lassan eljön a pont, ahol meg kéne csókolnom, de hiába olvasok utána, egyre bizonytalanabb vagyok, hogy hogyan. Az már részben megvan hol és mikor, de arról fogalmam sincs, hogy kéne majd. Van olyasmi, amire pl. figyeljek oda, tippek és ötletek, ilyesmi. Persze csak ha nem zavar, ha nektek már megvolt, leírnátok milyen, mit éreztetek, mikor, hogyan történt? Nagyon izgatott vagyok, de egyben bizonytalan. Köszi 🤗

17/F (igen, kínos 😐)



2018. márc. 19. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Annak idején én nagyon féltem ettől és mindenhol csak azt olvastam hogy ne izguljak jön magától... Ez egyrészt nem feltétlenül van így, másrészt nem nyugtatja meg a pánikoló tinit.

Én azt mondom kezdjétek kicsiben, pl. egy hosszabb szájra puszival. Aztán lehet nyelv nélküli csókot váltani, ahhoz hogy rá tudjatok érezni szerintem jobb minél lassabban kivitelezni. Fokozatosan fel fogtok bátorodni és akkor jöhet a nyelves rész. Sok sikert :)

2018. márc. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Előző elmondta a véleményem 😀
2018. márc. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"és mindenhol csak azt olvastam hogy ne izguljak jön magától..."

Ja... a csajnak minden jön magától :D

2018. márc. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi Skacok, rengeteget segítetek ezzel. Leszerveztem egy mozit szombatra, meglátom mi lesz 👍🏻
2018. márc. 19. 18:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha megegyszer meglatok egy ilyen kerdest,nem tudom mit csinalok :D
2018. márc. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!