Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka, ha 3 napja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka, ha 3 napja alig beszél velem?

Figyelt kérdés

Van egy fiu (mindketten 19 evesek vagyunk) , akivel alakuloban van.. 3 hete kezdtunk el talalkozni meg beszelgetni.. nsgyon jol kijovunk egymassal.

Most hétvégén volt szülinapi bulija , ahova engem is meghivott... 7en voltunk...

Es buli utan haza vittek, aztan akkor adott csokot es ennyi... azota alig ir... beszelunk meg minden, de joval kevesebbet... telefonon is minden nap felszokott magától hivni ... de hetvege óta semmi.. es aggaszt hogy mi lehet vele :((

Tegnap azt mondta hogy egesz nap rohangált es nem volt sok ideje irni... mert ugye szulinapja volt..

Szerintetek? Veletek volt már ilyen?



2018. márc. 19. 19:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Volt, aztán egyszer csak elkezdett megint írni (én nem írtam rá, vagy nem olyan sokszor, mondván ha nem ír, biztos dolga van és nem zaklatom)
2018. márc. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát lehet tényleg így volt.De lehet hogy csak ki akart használni es mar megunt téged és csak le akar rázni
2018. márc. 20. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!