Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiu\lányok titeket mi vonz és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiu\lányok titeket mi vonz és mi taszít egy lány\fiu személyiségében? Kort is írjatok kérlek 😀

Figyelt kérdés

2018. márc. 21. 08:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az taszít, ha nem képes értékelni a másik tetteit. Mert lehet hogy nekem az adott tett nagyon nehéz, és sokat jelent, addig neki semmit.

Illetve taszít, ha valaki félreért mindent, és ahhoz ragaszkodik is. Pl. egy konfliktushelyzetben csak ahhoz az oldalhoz ragaszkodik amit ő lát, amiről ő tud, és nem hisz a másiknak.

Az is taszít, ha egy lánynak dühkitörései vannak. Ha nem bírja megállni, hogy ne szóljon be másoknak, és hirtelen felindulásból cselekedjen.


Viszont az vonz, ha egy lány intelligens. Ha felfogja a dolgokat, és lehet vele beszélgetni. De közben mégsem olyan halálkomoly. Ha jó az önbizalma, de nincs elszállva magától. Ha lehet viccelődni vele.

2018. márc. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 bit123bit ***** válasza:

Vonz: Vidám, Komoly, Érti a humort, kedves, nem féltékeny, illetve ha van önbizalma.. Ami viszont nagyon vonz ha nem akar megfelelni másoknak, és ha igyekszik fejlődni..

Taszít: Hiszti, Másoknak megfelelés, Hatalom vágy mások felett, pénzéheség, bunkó, flegma.. Szerintem ennyi, bár nem hiszem hogy negativból sok lenne, inkább több a pozitív tulajdonságok száma minden fiu/lányban mint a negatív.. :) 19/F

2018. márc. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Vonz: megbizhatosag, oszinteseg,magabiztissag, ha jol vag az esze, mindenrol lehessen vele beszelni, humor, nyitott az uj dolgokra, becsuljon meg hogy vagyok neki, elozekeny, lelkitarsam es egyben legjobb baratom is legyen

Taszit: ha valaki bekepzelt, ontelt, buta, hazug, onzo, soher, megbizhatatlan, sznob, ne az anyukajatol fuggjon,...

18L

2018. márc. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ami taszít: Begyöpösödött ultrakonzervatív, szűk látókörű emberek. Természetesen a hagyományos értékek fontosak, de mikor valaki pl. túlzottan ragaszkodik ahhoz, hogy fizessen helyettem, vagy gyengébbnek néz csak azért mert nő vagyok, az megőrjít. Taszít a gyerekesség, ha valaki teszetoszta, ha nem képes tenni azért amit el akar érni. Ha valakivel nem lehet kulturáltan vitázni, ha nem képes meg hallgatni az én véleményemet, csak a saját igazát szajkózza. Ha valaki nem képes alkalmazkodni, és mindig nekem kell igazodnom, hogy a másiknak jó legyen. Illetve attól is a falra tudok mászni, ha valaki életképtelen és nem tudja ellátni magát (itt alap dolgokra kell gondolni, pl egy szendvics elkészítése, vagy ruhamosás)


Ami vonz: Ha valaki intelligens, és lehet vele nyíltan beszélni mindenről, még a legelvontabb dolgokról is. Ha meghallgat. Ha képes fejlődni a jó irányba. Ha tud teret adni, és nem akar rámtelepedni, uralni engem. Ha vezérli a tettvágy, és hajlandó tenni azért, hogy jobbá tegye a környezetét (gondolok itt apró dolgokra, például egy szemet felszedése a földről, vagy a hely átadása a buszon egy idős embernek)

Ha valaki figyelmes. Ha hasonló a gondolkodása és a világnézete mint nekem.

2018. márc. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon fontos, hogy egy fiú jó humorú legyen és meg tudjon nevettetni. Intelligens legyen és az eszével gondolkodjon ne pedig a f*rkával. Legyen magabiztos, tudja mit akar. Ne ijedjen meg egy komolyabb párkapcsolattól. Fontos hogy ne akarja irányítani a partnerét és engedjen teret a lánynak. Képes legyen szeretetet adni és kapni.

Amit én nem kedvelek egy fiúban az az, ha nem foglalkozik semmivel, flegma, és túl sok az egoja.

Na és persze tartson ki a barátnője mellett és ne csalja meg fűvel fával.

2018. márc. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!