Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek, ha van egy lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, ha van egy lány aki lekoptat valakit, akkor annak az illetőnek már semmi esélye sem lesz annál a lánynál?

Figyelt kérdés
Soha nem lesz esélye nála ezután?Nem lehet soha többé annak a lánynak a szívét 'megérinteni' valamivel?Szerintetek miután lekoptat valaki utána mit lehet még tenni?Próbálkozzak tovább daliásan,hátha majd az érzés,hogy mennyire akarják jelent neki valamit.Vagy hanyagoljam,hogy megszólaljon az egója,hogy 'mi az ,hogy ilyen gyorsan túllépett rajtam' meg majd a tudat,hogy nem keresi őt senki nem fog jól esni neki és ezért..
2018. márc. 21. 16:36
 1/5 Mádár0218 ***** válasza:
Szerintem nem, legalábbis az én tapasztalataim alapján
2018. márc. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj èn tipikus az a fajta lány vagyok aki mèg a kiszemeltèt is lekoptatja csak azèrt,hogy ne derüljö ki,hogy szerelmes belè:DÈs nyugodj meg lesz
2018. márc. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Soha ne mondd, hogy soha.. Én is lekoptattam a barátomat először. Fél évig nem is beszéltünk egymással, szinte utáltam őt..:D Utána hónapokkal később mégis úgy alakultak a dolgok, hogy szerelmes lettem belé és összejöttünk. 16/l
2018. márc. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet esélyed.

Egy ember nem csak azért koptat le egy másikat mert nem tetszik neki. Ez is benne van a pakliban. De millió egy oka lehet.

Pl velem volt olyan hogy bejött egy srác akinek nagyon valószínű hogy én is bejöttem de mégse akart tőlem semmit. A pontos okát a mai napig nem tudom de nem csak beképzeltem a dolgokat.

Volt pár tippem ,az egyik a tanulás (akkor érettségizett). És akkor nem értettem hogy ez valaha ok lehet.

Most hogy én érettségizem és sokszor éjszakába nyúlóan tanulok abszolút megértem. Persze lehet hogy nem emiatt vagy nem csak.

De pont gondolkodtam hogy ha most lenne kilátásom valami kapcsolatra nem biztos hogy bevállalnám az időhiány miatt.


Ezzel csak azt akarom mondani hogy lehet hogy valami más van a dolog mögött egy szimpla visszautasításnál és lehet még esélyed de addig se ülj ölbe tett kézzel.

2018. márc. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem.De akkor szerintetek,hogy csináljam?Folytassam megállás nélkül és próbáljam bedobni magam ahogy csak tudom vagy tartsak egy kis szünetet(pár hetet),hogy hátha nyit majd ő akkor felém..lányok,szerintetek?
2018. márc. 21. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!