Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szerezzem vissza a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem vissza a szemüvegemet?

Figyelt kérdés

Tegnap előtt szakítottunk a barátommal, mert kiderült, hogy megcsalt. A hétvégén náluk voltam, és véletlenül ottfelejtettem a szemüvegemet. Nem olyan erős dioptriás, látok nélküle is, de azért egy szemüvegnek van ára, nem szeretném „neki ajándékozni”. Mikor feltűnt, hogy otthagytam, úgy voltam vele, hogy majd legközelebb visszaveszem, de ugye közben szakítottunk, és így nem lesz „legközelebb”. Nem vagyunk beszélőviszonyban, szóval elég furán jönne ki, ha csak úgy írnék neki, hogy hozza ki a ház elé a szemüvegemet, odamegyek egy adott időpontra érte, nem? Arra is gondoltam, hogy a húgával hozatom ki, de nem akarok ugráltatni a lányt.

Szerintetek mit tegyek?

Köszönöm a rendes válaszokat!



2018. márc. 21. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem a hugát kérd meg
2018. márc. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem simán írj rá, ez a te tulajdonod..
2018. márc. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pedig más megoldás nincs. Vagy "ugráltatod" a hugát, vagy vele beszélsz, vagy elbúcsúzol a szemüvegedtől. Esetleg ha van közös ismerősötök, akkor rajta keresztül is tudnád intézni.
2018. márc. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
na visszaszerezted? :)
2018. márc. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Aha, a húga visszaadta :)

Köszönöm a válaszokatN

2018. márc. 22. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!