Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ilyen stílusú lányoknak,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen stílusú lányoknak, milyen fiúk tetszenek?

Figyelt kérdés
Van most az a hypebeast stílus és nekem nagyon tetszik lanyokon, de elképzelni sem tudom,milyen fiúk jönnek be nekik, tudom hogy nem a ruha a teszi őket, de nekik maguk a személyiségük is másabb vagy hogy mondjam.
2018. márc. 21. 22:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Páwa.
2018. márc. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Furán néztem, mikor megláttam a kérdést, de hát mindenkinek más a stílusa. Minden egyes embernek különböző a személyisége, két hypebeast lány között is van különbség. Nem vagyok ilyen lány, nem tudok magamtól választ adni, de a társasági életem által szerzett tapasztalataim alapján nekik az olyan srácok jönnek be, akik „egy amerikai filmben kosárlabdacsapat-kapitányok lennének”. :D akiké a vezetőszerep, mindig ők a leghelyesebbek, a legnépszerűbbek. Mondjuk egy olyan sráccal bármelyik lány szívesen összejönne :D csak szerintem nekik azok a fiú tipikusan az eseteik.
2018. márc. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyértelműen valaki hasonló stílussal :D

Legalább is nekem általában olyan fiúk tetszenek meg akivel hasonlít az öltözködésünk, zene ízlésünk, stb... De volt már arra is példa hogy úgy zúgtam bele valakibe hogy teljesen különbözött tőlem mindenben...

Szóval bármi lehetséges, ha van kisugárzásod és önbizalmad, tök mindegy milyen ruhákat viselsz.

17/l

2018. márc. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az milyen stílus? Rákerestem, de csak egy honlapot találtam, ahol nagyon drága márkák voltak pl Balenciaga, Gucci...de ebből nem jöttem rá, milyen stílus..

Amúgy biztos, a hypebeast fiúk jönnek be nekik :)

2018. márc. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
http [link] Ilyen stílusra gondoltam, lehet ez nem hypebeast :(
2018. márc. 28. 19:09
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem, azok a lányok, akik ilyen sportosan, lezserebben öltöznek, inkább belső értékekre adnak és a hasonlóan öltöző fiúk jönnek be nekik.
2018. márc. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!