Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti ismerkednétek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti ismerkednétek egy ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés

Na, ez egy felmérés lenne, tök kíváncsi vagyok az eredményre. Kaptunk egy képet egy lányról, és körbe kell kérdeznünk, az embereknek mennyire tetszenek, vagy nem tetszenek.


Na akkor képzeljetek el egy kb 16-17 éves lányt, olyan 160-165cm lehet, ducika, de nagyon jól oszlik rajta el a felesleg (értem úgy hogy a melle nagy, de a dereka vékony,a hasa lapos, a fenék meg szép kerek stb stb. szóval szép homokóra vagy mit tudom én minek mondják, alakja van.) Hosszú derékig érő természetes szőke haj, zöld szem, aranyos pofi, nagy szemüveg


18/F



2018. márc. 21. 22:53
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

na a kérdést elb@asztam

újra. "..körbe kell kérdeznünk, az embereknél..

2018. márc. 21. 22:56
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem hangzik rosszul, én igen. :D
2018. márc. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Na, kanos társaim elfelejtettem mondani: felmérés lényege, hogy látatlanban kell így eldönteni a dolgot. ne kérdezzétek mért, én se tudom, nem is érdekel, csak legyen kész a feladatom :D Szóval ne üzengessetek, mert nincs képem, majd holnap megpróbálom elkunyizni, és akkor teszek be képet ide

Szevasztok!

2018. márc. 21. 23:01
 4/15 A kérdező kommentje:
Király, kösz a választ! Remélem sokan fogtok válaszolni, mert legalább 20 ember véleménye kéne :D
2018. márc. 21. 23:03
 5/15 anonim ***** válasza:
Nincs mit. Am milyen feladathoz kell? :D
2018. márc. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nagyon tündérke lehet :D A fantáziámban összeállított kép alapján udvarolnék neki :)
2018. márc. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Hát van ilyen emberismeret óránk, és a tanci kitalálta, hogy csináljunk egy felmérést arról, hogy egy embert hogyha csak szavakkal rajzolunk le az mennyire befolyásolja a többieket abban a döntésben hogy megismerjek őt vagy sem, vagy valami ilyesmi.. Nem tom
2018. márc. 21. 23:14
 8/15 anonim ***** válasza:
Így leírva elég szimpi lehet a csaj. Megismerném. 18f
2018. márc. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
61%
Nekem nem valami imponáló, majdnem minden amit leírtál róla a taszító kategóriába tartozik az én szememben. :D
2018. márc. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Heh ez tetszett :D
2018. márc. 22. 18:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!