Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az egyik legjobb barátom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik legjobb barátom dühös emiatt?

Figyelt kérdés

Szóval az egyik legjobb barátom egy lány akivel mikor megismerkedtünk nagyon tetszett de elutasított engem pasiként.. 3x próbáltam meg de elutasított mind 3x. Múlthéten flörtöltem meg szórakoztam egy buliba egy másik lánnyal és ezt mikor egyik haveromtól megtudta nagyon dühös és rideg lett hozzám, egyszerűen nem értem, hónapokig próbálkoztam ès elutasított, mondta hogy csak lépjek tovább mert csak barátok vagyunk, továbbléptem erre dühös lesz rám?

17/F


2018. márc. 21. 23:02
 1/4 anonim ***** válasza:
13%

Nő. Idióta.

Ne akard megérteni.

2018. márc. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia.Szerintem van vonzódás benne irántad csak valamiért nem akkarta beismerni magának. A másik lehetőség az hogy félti a barátságotokat nem arra dühös hogy más lánnyal vagy hanem fél hogy ha valakid lesz őt már hanyagolni fogod ha meg olyan lányt választasz aki még féltékeny is meg is szakadhat vele a kapcsolatod.
2018. márc. 22. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Mádár0218 ***** válasza:

Velem is volt ilyen, hogy többször próbálkoztam mindegyik off, de ez a dühös lett miatta mert mással flörtöltél, engem nagyon felbaszna, és biztos beszólnék neki, ha a legjobb barátom is.


Te nem tettél semmi rosszat elég idióta logika, lehet valamit akar de nem tudja eldönteni, és mivel más lánnyal foglalkozol ezért dühös..

2018. márc. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
attól fél hogy lecseréled őt és elhanyagolod
2018. márc. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!