Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig akarta húzni? Mi volt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig akarta húzni? Mi volt a célja, miért nem szakított már mikor többször kérdeztem, hogy szakítsunk, de mindig nemet mondott? Miért szeretett bele másba, van-e megoldás? Küzdjek meg érte vagy mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés

Par napig minden jo volt ujra langolt a kapcsolatunk majd jott a szerda es a csutortok amikor nem mentem suliba mert ideges voltam es ordibaltunk egymassal hogy o se menjen de ment es penteken ujra romantikaztunk es ilyenkor meg azt mondta orokke egyutt soha nem engedi el a kazem engem szeret meg minden

Majd itthon megbeszeltem az apjaval hogy vasarnap haza viszem a tobbi cuccat mert a baratnom buntiben van es nem engedig el de ez kiderult ez egy rohadt nagy hazugsag volt

Szombaton megneztem es azt vettem eszre hogy torolt az ismerosei kozul es engem akkora duh kapott el hogy azonnal folmenjek hozza Dunakeszire

Na nem is volt otthon mert a huga bekopte hogy mas pasival van pont annal akinek megfogta a kezet amit irtam es meg a huga sokmindent nem mondott el mert akkor osszeestem volna mert igy is majd nem mentoket kellett hozzam hivni es az anyja megmondta hogy csutortokon tehat 4 nap mulva kidobja ot mert oket is idegileg tonkre tette

Aznap este mar tett megjegyzeseket arra hogy szakitani akar de nem tette meg de mar se sziv se szeretlek semmi nem volt a beszelgetesben

Ma vasarnap pedig mondtam akkor megvarom Dunakeszin es ordibalt velem hogy ne de en akkor is vartam fel is hivtam ot es megkerdeztem hogy szakitani akar azt mindta hogy nem de aztan kimondta csak megvarja higy szemelyesen tortenjen meg es mikozben vartam ot o mar sunyiban haza ment megkerdeztem egy nenit aki ismeri ot hogy csongessen fel es jojjon le le is jott volna csak a szulei az ablakbol eszre vettek igy a huga meg a pasija jott le a pasija neki is ment a haveromnak ok nelkul es megfenyegedte hogy megoli meg az anyja is azt mondta hogy megoli az anyamat es meg font allt a veszelye hogy elvesztem a legjobb haveromat de ezt viszza vonta es ma este meg beszeltunk es azt mondta atgondolja a kapcsolatunkat es meg annyi hogy talalkoztam az egyik legjobb baratjaval es azt mondta hogy enm tud donteni koztem meg a masik masi kozott de ezt mar 3 hete beszeltek es meg hozzatartozik hogya srac juniusban koltozik ki Nemetorszagba

Minden ismerose amugy azt ajanlotta hogy engem valasszon


2018. márc. 25. 20:53
 1/8 anonim ***** válasza:
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ jesszus
2018. márc. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nyugodtan fejsd ki mire gondolsz
2018. márc. 25. 23:03
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerinted mindezek után van értelme? Nem hànyod el magad, hogy dróton ràngat és màssal is kavar? Àt gondolja a kapcsolatot? Hàt sztem inkább te gondolkozz azon, ha valóban szeretne kellene neki ilyet csinàlni, illetve talàlnàm e jobbat... Engedd el
2018. márc. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

De mikor megkerdeztem hogy szakit miert mondott mindig nemet?

Vagy mi volt a celja?

Miert jon ossze olyannal aki kulfodre koltozik 2 honapon belul?

Miert nem hallgatot azokra akik azt mondtak legyen velem?

Vagy egyaltalan mit basztam el hogy kiabrandult belolem?

2018. márc. 25. 23:18
 5/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért hitegetett mert voltak még érzelmei és hezitàlt, hogy maradjon e a biztosnàl vagy ugorjon a bizonytalanba. Gondolom nem hosszú tàvra tervez ha a srác lelép. Lehet, hogy nem csesztél el semmit csak megtörtént vele, van ilyen. Az meg, hogy nem hallgat a baràtaira akik téged ajànlanak neki... Hàt ha reàlisan belegondolsz lenne egy nőd akiből vmi oknàl fogva kiszeretnél lenne olyan ember a földön aki ha azt mondja legyél vele akkor csak azért vele lennél mert xy azt mondja? Nem hiszem. Elhiszem, hogy szeretted, de ez halott dolog. Legyen már egy kis önbecsülésed arra nem méltat, hogy elmagyaràzza neked mit miért tett màssal kavar hazudozik. Mi van ennek a lànynak a làba közt arany, hogy még mindig hagyod gondolkozni? Mindenki pótolható...
2018. márc. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ha valaki kivancsi elmondom a mai nap torteneseit

DE AZ A LENYEG A MAI NAP ODAIG FAJULTAK A DOLGOK HOGY ANYUM FELJELENTEST TETT

2018. márc. 26. 14:33
 7/8 anonim ***** válasza:
Miért? :o
2018. márc. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azert mert elkapta a hugomat az exem huganak a pasija es megverte ot
2018. márc. 26. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!