Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti melyik fiút választ...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti melyik fiút választanátok a helyemben?

Figyelt kérdés

2 fiúval randiztam és mind a 2 elhívott megint, szóval mindkettőnél lenne esélyem. De nem tudom, kit válasszak, mert mindketten nagyon közel állnak a szívemhez, olyan, mintha mindkettejükbe szerelmes lennék. :(

“Egyik” fiu:

Külső: félhosszú, barna haj, barna szem, kellőképp erős testalkat (izmosnak nem mondanám, de nincs felesleg sem rajta, de az átlagnál erősebb a testalkata, értitek), picit rosszfius megjelenés, eleg magas

Belső: kedves, vicces, szarkasztikus, ugyanazokat a zenéket szereti, mint en, kicsit makacs, nem igazán befolyásolható, társasági ember, kicsit hogy is mondjam, “hangos”, nem nagyon tud nyugton maradni, belsore is egy egészen picit rosszfiusnak mondanám

“Masik” fiu:

Külső: szoke haj, mogyoróbarna szem, vekony testalkat, magasságra szerintem ő is eléggé magas, öltözködési stílusa “átlagos”

Belső: felenk, visszahúzódó, kedves, vicces, alapból szomorkás hangulatú, kissé perverz :D, inkább egyedül szeret lenni, picit “benacska”, de tudjatok, olyan aranyos módon, halk szavú, nem nagyon kedveli a nagy társaságot, családcentrikus.

Nos, mint látjátok, a két fiu szöges ellentéte egymásnak, ezért is olyan nehéz választanom. Mindkettovel el tudnám magam képzelni kapcsolatban.

Csajok, ti melyik fiut valasztanatok és miért? (Nyilván nem ez alapján fogom eldönteni, de sokat segítene a válaszotok.) Köszönöm előre is a segítséget!



2018. márc. 27. 21:28
1 2
 1/20 anonim válasza:
88%

Én az elsőt választanám :)

[Ha az elsőt kellőképpen kedveleted volna, nem szerettél volna bele a másodikba.]

2018. márc. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Köszi a valaszt! Igen, van valami az idézetben, de kb egyidőben tetszettek meg mindketten, szóval nincs elso es második.
2018. márc. 27. 22:01
 3/20 anonim ***** válasza:
89%
Én a másodikat választanám :) Nincs különösebb oka, csupán annyi, hogy nem szeretem a rosszfius fiúkat egy kapcsolatban,inkább a félénk, perverz, és aranyos fiúkat :)
2018. márc. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
65%
Az első nekem szimpatikusabb, én őt választanám.
2018. márc. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
80%
fiukent mondom- nemtom h hany eves vagy de en azt a helyedben aki nem a *** miatt akarna, és amelyikkel eltudnad kepzelni az eleted, illetve a romantikusabbat, udavarisabbat, és azt aki védi a nőket..
2018. márc. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
72%
Én a másodikat választanám, mert a félénk srácok cukik, meg nem bírom a rosszfiúkat.
2018. márc. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Szóval van egy extrovertált, és egy introvertált személyiségű udvarlód.

Te milyen vagy? Milyen kapcsolatot szeretnél? Ha van kapcsolat, inkább CSAK a sráccal töltenéd az idődet, vagy szeretnél vele társaságokban bulizni? Szeretsz-e vitázni? (nem a veszekedésre gondolok, hanem akikor az álláspontotok nem egyezik, és higgadt emberek módjára oldjátok meg, érveltek.) Melyik mellett érzed magad biztonságban? Ilyen és ehhez hasonló kérdéseket nyugodtan felteszegethetsz magadnak, hátha jobban körvonalazódik.

De ha teljesen odalennél az egyikért, akkor tényleg nem lennél most dilemmában.

Én a helyedben hagynám még a döntést, amíg kiforrja magát, és akkor majd meglátod, merre húz a szived.

(Én sem tudnék dönteni, mind a két személyiségtípusnak megvannak az "előnyei, hátrányai".)

16/L

2018. márc. 28. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
43%
Ezért nem kell két vasat tartani a tűzben. Megérte??? Azt erdemelned, hogy két szék közül a földre ülj. 😊
2018. márc. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
83%

Az elsőt választanám.

Nekem mindig befelé forduló kis cuki barátaim voltak.

Es még ha az elejen tudtam is rájuk pasiként gondolni... de a kapcsolatok végére soha. Nem voltak határozottak, tutyi mutyik voltak, nem szerettek kimozdulni... nekem meg van igényem a kimozdulásra.

Ráadásul egy erősebb pasi meg tud védeni, egy gyengébbet meg neked kell megvédeni (tapasztalat)



Aszerint dönts hogy te milyen vagy es t3 milyen kapcsolatot akarsz.

Hogy befele vagy kifele fordulva eled az eletedet. Ha te is kis halk szavu csajszi vagy akkor lehet neked jobb döntés lenne a második.



17/L

2018. márc. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a valaszt! #8 ez egyáltalán nem “két vasat tartasz a tűzbe” helyzet, nem JAROK mindkettovel, csak RANDIZTUNK. A randi semmilyen kötöttséget nem állít.
2018. márc. 28. 14:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!