Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit irjak neki?

Figyelt kérdés
A suliban van egy lány akit meg szeretnék ismerni de nem tudom mit irjak neki. Valami tanács? 17/7

2018. márc. 28. 20:52
 1/5 A kérdező kommentje:
17/f
2018. márc. 28. 20:56
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb lenne személyesen odamenni hozzá:) De ha mondjuk a barátaival van akkor elég ráírnod egy "Sziát" szerintem, aztán ha vissza ír megkérdezed tőle hogy lenne e kedve ismerkedni.
2018. márc. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Volt már valami köztetek, beszélgetés, szemkontaktus? Mert én már egyszer felsültem a ráírással, aztán lehet tudok adni egy két tippet.


18F

2018. márc. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem még nem volt nagyon semmi.max annyi hogy eleg sokszor szokott engem nézni rámmosolyog. De különösebb nem nagyon
2018. márc. 28. 21:41
 5/5 anonim válasza:

Stílusok és pofonok......


Nekem is nagyon bevált a levelezős udvarlás.


Átadás: Én úgy szoktam, Ha elkészült a levélke, akkor lehetőleg olyankor, amikor a lány egyedül van, odamegyek hozzá és azt mondom: (név) ez egy magánlevél és neked írtam, mert nagyon .... (tetszel, bejössz, kedvellek, stb.)


Ha elég jó a szitu, és "kemény" vagy, akkor amit az utóiratnál írok később, azt itt is elmondhatod a lánynak élő szóban.

azaz, ezt a levelet neked írtam, mert tetszel nekem, de ha bármi gondod volna vele, akkor egyszerűen ne válaszoljál rá és kész. De tudd, nekem akkor is ugynígy fogsz tetszeni :)


A levélnek mindenképp személyes hangvételűnek kell legyen.


Azaz, megszólítás a lány NEVÉVEL, ahogyan te jónak érzed,


Utána valami közös dologra hivatkozás, ahol, vagy amivel kapcsolatban felfigyeltél rá, megtetszett, beleszerettél stb. stb.


Aztán írd le, hogy mit szeretnél, (szeretnélek jobban megismerni, .... stb)


Javaslat közös programra... teázó, mozi, sport, kirándulás, könyvtár stb.....


csak ugye azt le ne írd, hogy megcsókolni és szeretkezni, mert úgy-e? lányok felé az nem működik, .....hogy tényleg leírod, hogy mit szeretnél :)



Aláírás



S utóiratként én oda szoktam írni valami olyasmit: amennyiben te X.Y. nem szeretnéd......, úgy egyszerűen hagyd válasz nélkül a levelemet és amit abban írtam, azt vedd egy őszinte vallomásnak, s tudd, hogy én kedvellek téged.



Átadás :)

2018. márc. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!