Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Tetszik egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Tetszik egy srác aki az osztálytársam és a barátnőm rá írt a telomról hogy el a megyünk moziba és utánna gyorsan bekamuztam hogy az unokahugom irta aztán a srác 4 nap után válaszolt h “pedig mentem volna😭💔" aztán pedig

Figyelt kérdés
mondtam neki h ha akar akkor még mehetünk aztán ő azt írta h" engem az unokahugod hívott😜"aztán meg így írtam neki h akk mehet vele aztán meg ő azt írta hogy" de jöhetnél te is😘" aztán rá írt hogy" szeretlek" én meg vissza írtam neki hogy én is téged aztán ő azt írta hogy "akkor jó de te komolyan gondolod ugye" én meg írtam neki hogy igen erre ő azt írta "hogy ha tudnád én milyen komolyan gondollak téged😋" és én meg erre nem tudtam hirtelen mit írni dd aztán másnap megkerdezte hogy bejöne nekem én meg azt írtam neki hogy igen és erre ő azt írta hogy nem szeretne osztálytársal járni de ezt az veszett elmondta mindenkinek és amikor kiderült az osztályba a szitu akkor a fiúk elkezdték nyilvánosan szivatni mint például oda szólnak neki h ott az asszony vagy valami és ő meg ezeken nevetett meg igazából nem is zavarta és egy csomószor jót akar nekem és igazából az össze barátnőm azt mondja hogy látszik rajta hogy bejövök neki meg ahogy rám néz stb. De én meg nem hiszem hogy be jönnék neki és nem tudom hogy mit csináljak.
2018. márc. 29. 19:38
 1/2 anonim válasza:
66%

Amúgy nem ilyen csajfaló? Mert akkor lehet hogy csak játszadozik veled amúgy ez szetintem is jó dolog tőle hogy osztálytárssal nem akar kikezdeni.

Hogy mitcsinálj azt nem tudom. DE azt mondta hogy nem akar osztálytárssal járni. Szóval szeretne veled. Vagyis valamennyire biztos bejössz neki. Járj utána. Te vicceld meg és szivasd.

2018. márc. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha nem agyalgatsz meg idegeskedsz tovább, hanem határozottan kiállsz az érzésed mellett, hogy kell neked ez a srác, akkor a tied lesz. A leírtak alapján egyértelműen bejössz neki.
2018. máj. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!