Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én gondolom túl a dolgot...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én gondolom túl a dolgot vagy tényleg ennyire lehetetlen, hogy lányként nézzenek rám?

Figyelt kérdés

Ez talán inkább szexualitás téma de inkább más tinik véleménye érdekelne. Bocs ha rossz kategória. ^^


Szinte csak fiúkkal barátkozok, akik hát nyilván fiús dolgokról beszélnek, eleinte persze visszafogták magukat de ez már rég volt. :D Minden további nélkül megbeszélik a ki kivel és mennyire témákat, tizes skála és hasonlók. Ezzel nincs is problémám bár lehet, hogy kellene, hogy legyen, azt hiszem súlyosan torzult a személyiségem. :D


Lényeg a lényeg: Hiába hozzák fel a témát sűrűn és minden további nélkül bevonnak engem is valahogy nem látom, hogy eszükbe jutna, hogy lányból vagyok.. nyilván nem akarom fojton azt hallgatni, hogy fű de meg.. meg hát nem is kerekedek [még?] a "stratégiailag fontos pontokon" de azért némi utalás arra, hogy rájöttek, hogy nem vagyok fiú azért jól esne. :D Vagy én vagyok a hülye??


14L



2018. márc. 30. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy azért nem mondják, mert úgy gondolják, hogy neked ez így jó, és Te sem akarod ezt hallani. Utalgass arra, hogy néha jólesne kicsit nőiesnek érezni magad közöttük.
2018. márc. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ez nagyjából kizárható. :D

Eléggé bevonnak a témába és bele is megyek az ilyesmibe nincs vele bajom. Nem hiszem, hogy azt hinnék, hogy még nem érdekel vagy, hogy kiakadnék ha szóba kerülnék.

2018. márc. 30. 21:05
 3/4 anonim válasza:
Szerintem csak *friendzone* ba raktak..😅 15/f.
2018. jún. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Scav ***** válasza:
Poló felhúz, melltartó letol, majd benyögsz egy ilyet: "Ezeket senki nem szopkodná meg?" :D
2018. jún. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!