Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyek azok a külső/belső...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyek azok a külső/belső tulajdonságok, amelyek miatt kizárt, hogy összejöjj valakivel?

Figyelt kérdés

2018. márc. 30. 20:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A szociopataság/pszihopataság eléggé kizáró ok. Emellett nem a legjobb, ha agresszív vagy.
2018. márc. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Ha valaki túl bunkó, okoskodó, túl makacs és nem érdekli a másik véleménye, nincs humora...stb.. Külső meg igazából ha ápolatlan
2018. márc. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

-ápolatlanság

-olyan tényleg nagyon durva túlsúly/ha nagyon vékony (nem mintha én tökéletes lennék, csak egyszerűen nem szeretném, hogy valaki kilapítson valakit:D meg ugye kb. egészséges határon belül legyen)

-ha állandóan veszekedni próbál velem

-bunkóság

-és persze ha nem szeret engem, az is egy elég nagy mínusz.:D

2018. márc. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ami a külsőt illeti, nekem nagyon nem jön be, ha egy fiú a mai trendeknek megfelelően öltözködik. Értem ez alatt a szakadt vagy feszülős nadrágot, azt az undorító félcipőt, melyet sokan előszeretettel hordanak, meg a hosszú, lógós pólókat. Ezenkívül, ha ápolatlan, büdös nyílván taszító. Rikító hajszín, piercing, fültágító nálam kizáró ok. A tetoválás annyira nem zavarna, de azért ne legyen kivarrva az egész karja. Hajszín, szemszín teljesen mindegy, lehet fogszabályzós, szemüveges is nyugodtan. A pattanások sem számítanak.


Belsőre engem rendívüli módon taszít a bunkóság, flegmaság, nagyképűsködés. Alapvetően nem kedvelem azokat az embereket, akik felsőbbrendűnek érzik magukat másokhoz képest. Utálom, ha hazudnak nekem, szóval az őszinteség hiánya is kizáró ok. Ne legyen mentálisan beteg, se depressziós (bár ez attól függ, milyen gyakran, milyen mértékben), ne vagdossa magát, ne cigizzen, alkoholt csak mértékkel fogyasszon.


Nagyjából ennyi.

2018. márc. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

-Ha bagózik

-Ha minden péntek estéjét valami buliban tölti részegen ki tudja mit csinálva

-Ha a neten él

-Ha nem tisztel és becsül, vagy felsőbbrendűnek tartja magát nálam

-Ha agresszív és/vagy bunkó

-Ha nem olyan a humora, mint az enyém

-Ha buta

-Ha a külsőmet fontosabbnak tartja mint a belsőmet

-Ha "tömeg". Értem ez alatt mindent, ami erről a szóról eszedbe jut

2018. ápr. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%

Ha interneten kezdunk beszelgetni nalam az elso amit nezek az a helyesiras. Iszonyatosan idegesit ha nem tud normalisan irni. (Mondjuk baratom pont nem tud, de annak ertheto oka van, legtobb iskolas eveiben Franciaorszagban eltek ezert magyarul nem tud olyan helyesen irni)

Az apolatlansag nalam is, vagy ha eroszakos, donteskeptelen, es ha hazudos/elhallgat dolgokat.

2018. ápr. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha kanos, nem tud magan uralkodni, ha nem vonzodom hozza, buta,cigizik, piercingje, fultagitoja van, vagy nagyon sok tetovalasa, bunko, egoista, alkoholista, nagyon vekony, vagy nagyon kover, alacsonyabb nalam, fiatalabb nalam.
2018. máj. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!