Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt hiszem szerelmes vagyok a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem szerelmes vagyok a barátnőm egyik barátjába. Mit tegyek? 19l

Figyelt kérdés
A barátnőmmel egy gimibe jártunk most pedig egy egyetemre.Körübelül 3 hónapja egy huzamban 2 sráccal(nem tudnak egymásról) jár és persze én falazok neki mindkét baratjnál folyton.Egyik este elmentünk bulizni és a barátnőm és a baratnőm egyik pasija.A baratnőm előbb lelépett a másik pasijához én pedig a baratjával mentem haza és nagyon megkedveltem őt és azota szinte mindig irogatunk és olyan kedves,aranyos és tökéletes.Úgy érzem bele szerettem de egyértelmüen nem lehetek vele és nem tudom mit tehetnék hogy kiverjem a fejemből.A baratnőm pasija nem mászhatok rá

2018. márc. 30. 21:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát hallod az, hogy 2 pasija van rohadt gáz. Én tuti nem falaznék neki. A barátnőd kicsit rib.@nc. Úgy hogy nyugodtan mondd meg neki, hogy kedveled az egyik(?) barátját. Lehet, hogy a barátnőd nem is szereti azt a fiút....
2018. márc. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
39%
Látom kedves első válaszoló neked sincsenek barátaid. Szerintem sem helyes amit tesz de a barátság az első. Szerintem közöld a fiúval hogy csak barátok lehettek hiszen a barátnőddel jár. Ha pedig a barátnőd életstílusával van bajod neki mond és vele beszéld meg ne pedig hátba támadd. 18L
2018. márc. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Annyira süt rólad,hogy mai tini picsuszka vagy,hogy hihetetlen. Ez az,amit egy fiú nem csinálna soha a barátjával, amire te készülsz.
2018. márc. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Kedves második válaszoló! Vannak barátaim.:) Igen nálam is a barátság az első. Viszont ha az egyik barátom ezt tenné, simán megmondanám neki, hogy undorító a viselkedése.
2018. márc. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A hátba támadás nem a barátság egyik jelzője. Ha tényleg tetszik a srác akkor a barinőddel is beszélhetsz hogy mi a szitu. Amúgy jöttök itt a macsó dumával de kérdező világosan kifejtette hogy nem akar kavarni a sráccal ajánlanék néhány szövegértési feladat elvégzését.
2018. márc. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Milyen hátbatámadás? Neked kellene szövegértelmezési feladatokat csinálnod. Azt írtam, hogy nyugodtan, mondja meg a barátnőjének, hogy kedveli az egyik barátját. Nem értem milyen hátbatámadásról van szó.:)
2018. márc. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

#5:

"azota szinte mindig irogatunk és olyan kedves,aranyos és tökéletes."

Ez bőven kimeríti a kavarás fogalmát.

2018. márc. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Már melyik univerzumban meríti ki az írogatás a kavarás fogalmát? Ez még csak randizásnak sem felel meg. Aki aranyos az nem feltétlenül kavar a másikkal. Félre ne értsetek nem értek egyet a szituval de ha nekem lenne egy barátnőm aki ilyet tesz nem támogatnám, próbálnám lebeszélni, de nem leri***ozni mert nem az a megoldás. Kedves kérdező ha nem érzed helyesnek hogy írogatsz az említett fiúval ne tedd ha helyesnek érzed tedd. Ha ki akarod verni a fejedből szakítsd meg vele a kapcsolatot.
2018. márc. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Egyátalán nem kavarunk,szimplán csak beszélgetünk és ha abba is hagyom vele a beszélgetést egyszer kétszer kénytelen vagyok neki irni mert a baratnőm megkér rá hogy falazzak nei vagy a srácír rám h megtudja hogy megcsalja-e a baratnője.Legszivesebben elmondanám neki az igazat de ezt nem tehetem meg a legjobb barátnőmmel.
2018. márc. 31. 22:03
 10/12 anonim ***** válasza:
Madarat tolláról,..húú, de igaz...
2018. márc. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!