Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy srác akiről nem tudom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác akiről nem tudom eldönteni hogy mit akar. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Röviden egy suliba járunk(én kilencedikes vagyok ő tizedikes)

Ő volt az első akivel a gólyatáborban beszéltem, ő jött oda hozzám. Azóta is nagyon jó viszonyban vagyunk.

Elég gyakran szokott bókolni meg nagyon kedvesek ír többször hívott már el sétálni kajálni ilyesmi és ezért szokott néha az az érzésem lenni hogy akár valamit. Viszont van amikor más lányokról beszél hogy milyen jól néz ki ez meg az és nem tudom eldönteni, hogy tetszem e neki. Többször írta még mondta csak úgy hogy ő szeret engem de nem tudom komolyan venni. És mivel nem akarok álmodozni, hogy talán összejövünk ezért megkérdeztem, hogy szerintetek mit érez? 15/l+17/f



2018. ápr. 1. 20:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Esélyes, hogy akar valamit és a lányokat csak azért hozza szóba hogy figyelje a reakciódat, hogy féltékeny vagy e. De az is lehet, hogy barátként tekint rád és szórakozik veled. Szerintem kérdezz rá nyugodtan. Nincs abban semmi.

17/L

2018. ápr. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Az előttem ironak igaza van azért beszél más lányokról mert figyeli a reakciódat hogy féltékeny vagy e
2018. ápr. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!