Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 13 éves vagyok és vágyok egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 éves vagyok és vágyok egy kapcsolatra. Bővebben lent⬇?

Figyelt kérdés
Annyira jó lenne egy ha nem is kapcsolatra, hanem egy fiú lány barátságra szert tenni. De nem velem egykorú sráccal hanem mondjuk egy 15 évessel vagy 14. Mindig a tini fiúkba szeretek bele, aki udvarias, intelligens, és nem az a macsó hanem inkább csendesebb. Nagyon várom az 1. csókomat... Ez ilyenkor normális? Mit gondoltok a helyzetről? Köszi a válaszokat!

2018. ápr. 3. 07:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális. Hogy mit gondolok? Jó szórakozást, érezd jól magad.
2018. ápr. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. :)
2018. ápr. 3. 08:02
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Persze, hogy normális :) Mindenki várja az ilyen szituációkat, biztosan hamarosan neked is meg lesz az első csókod :)
2018. ápr. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Normális persze. Csak első csók, első szex, első mittoménmi ezeknél arra figyelj oda, hogy olyan emberrel történjen, akivel nem fogod megbánni, hogy megtetted.
2018. ápr. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Az első csók sajnos nem olyan nagy dolog mint ahogy azt elképzelik egyesek. Vagyis nekem tök gáz volt.. Figyelj oda hogy azzal történjen akivel együtt vagy és nem csak egy futó kaland (ez igaz a szexre is ami nálam szintén kaland volt sajnos)

F

2018. ápr. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Ha szeretnéd beszélhetünk

15f

2018. ápr. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
intelligens(azt mondják) meg a csendes az pipa és az életkor is. Én is vagyok egy fiu lány barátságra. Ami volt az nagyon rövid életű volt, és 2 évvel idősebb lányokkal😂
2018. ápr. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Akkor én tökéletes vagyok neked. Ugyanebben a szituációban vagyok. Minden pipa (mondjuk az intelligenciában nem vagyok biztos, de ha nem, akkor azt pótolhatom humorral). De csak akkor, ha nem zavar a kinézetem (181 cm, 107 kg, enyhén pocakos).

14/F

2018. ápr. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nyolcas vagyok. Csak vicceltem. Már van valakim, aki tetszik.
2018. ápr. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egy fiú-lány barátságra én is vágyom.

14/L

2018. ápr. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!