Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak kihasználni akar?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak kihasználni akar?

Figyelt kérdés
Pár hete kezdtem beszélgetni egy fiúval, és nagyon rendesnek tűnt, lehetett vele beszélgetni, mondta hogy tetszek neki, és ha szeretném akkor majd találkozhatunk. Viszont egy pár napja fura, szóba került a szex, és nekem gyors amiket ír, meg hogy lefekudne velem, mostanában ha erről a témáról van szó rögtön vissza ír, ha csak általánosságban beszélgetünk akkor akár órákig megse nézi.
2018. ápr. 3. 21:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Valószínü.
2018. ápr. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Tuti
2018. ápr. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2018. ápr. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Szinte biztos, hogy csak kihasználni akar.Főleg ha melletted még 5 lányt füzöget. Ismerős szitu :(
2018. ápr. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kihasznalna csak
2018. ápr. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csak arra kellenél neki. Sok ilyen van.
2018. ápr. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ennél kevés nyilvánvalóbb dolog van.
2018. ápr. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak kihasználna. Ne hagyd magad.
2018. ápr. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!