Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lany akivel beszélek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lany akivel beszélek Messengeren és most eg-szer csak nem ír vissza. Mi lehet a problema? Eddig mindig szívecskés smilet küldött most még nem is ír vissza. Bezselgetes közben volt ez egy napja

Figyelt kérdés
2018. ápr. 4. 13:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet ,hogy talalt mast ,akivel jobban kijon es inkabb vele beszelget..

Mostanaban nagy divat,hogy a lanyok (de persze a fiuk is) szorakoznak masokkal...addig erdeklodnek valaki irant amig nincs jobb,aztan szo nelkul eldobjak.

A szivecskes smiley szerintem eleve hulyeseg,,annak kuldjek akit szeretnek/egyutt vannak ,ne olyannak akivel csak beszelgetnek.

2018. ápr. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagy az, amit előttem írtak, vagy kiderült, hogy egyes lett a tz, és büntiben van, internet meg telefon nélkül.
2018. ápr. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Megunta.
2018. ápr. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Visszaírt már? Én izgulok.
2018. ápr. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!