Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 15-16 éves lányok! Miért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15-16 éves lányok! Miért rakjátok ki Facebookra hogy egyedülálló, amikor van valakitek?

Figyelt kérdés

Nem jó a kapcsolat?

És ha valaki próbálkozik nálatok akkor miért utasítjátok el?



2018. ápr. 6. 15:51
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Mert lehet van aki nem a facebookon éli az életét és inkább vállalja fel élőben hogy van valakije mintsem facebookon a lájkok miatt. Semmit sem tesz hozza egy kapcsolathoz hogy uhh facebookon is kitesszük.
2018. ápr. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek az elsővel.
2018. ápr. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért vagytok így belehülyülve egy weboldalba? Nem zavar, hogy az nem a valóság? Vagy ti már nem tudtok különbséget tenni a kettő között? Nagyon buta generáció vagytok.
2018. ápr. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem ott élnek az értelmesebb emberek. -.-" Én és a legtöbb ismerősöm egyszer sem változtattuk még meg a párkapcsolati státuszunkat és nem is fogjuk, senkinek semmi köze hozzá, hogy épp kivel vagyunk. Ismerkedni meg ne FB-n ismerkedj, mert azért utasítanak el...
2018. ápr. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én özvegyet raktam be 😂
2018. ápr. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
mert nem mindenkinek az az első,hogy miután összejön a barátjával kirakja facebookra...
2018. ápr. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Én nem rakom ki, hogy egyedülálló vagyok, az az alapbeállítás. Csak nem rakom ki azt, hogy kapcsolatban, ha egy hete ismerek valakit, mint sok 12-15 éves lány.

(Én idősebb vagyok amúgy.)

2018. ápr. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mert az egyedülálló az a családiállapotra vonatkozik. Ennyi.
2018. ápr. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Nekem is van barátom és a profilomon mégis az van kint,hogy egyedülálló.

Nem azért,mert nem jó a kapcsolat,hanem mert ez ránk tartozik,akinek kell az meg úgyis tudja.

2018. ápr. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!