Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Van egy lány aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Van egy lány aki nagyon tetszik és összevesztem vele.

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki nagyon tetszik, de rosszba voltunk, majd jóba lettünk. Beszélgettem vele, ekkor jöttem rá hogy kedvelem, és hogy több közös van bennünk mint gondoltam. Majd összevesztünk és azóta bámul, mit tegyek? Érdemes próbálkozni?

2018. ápr. 6. 22:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha fontos neked kezdemenyezd a bekulest...

En a baratnommel ha osszeveszek mindig jatszom a sertodottet ,orakig nembeszelunk,aztan mindig bocsanatot kerek ,mert ha nincs igaza akkor is szeretem es elfogadom ,hogy igaza van😃

2018. ápr. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mond el, amit gondolsz, és kérdezd meg ő mit gondol. Ez így őszinte.


Vagy mondhatod, hogy sajnálod és nem tudod miért volt erre szükség, szeretnél vele kedvesebb lenni és jóba lenni vele, ezért kéred, hogy mondja el, ő hogy élte meg és gondoljátok ki közösen, hogyan tudtok túllépni ezen és legközelebb elkerülni a helyzetet.


Próbálkozni érdemes.

Mit veszthetsz? Ha komolyan gondolod és nem bántani szeretnéd, akkor Semmit.

2018. ápr. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. ápr. 7. 06:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!