Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Abban szeretnek segitseget...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abban szeretnek segitseget kerni h a baratnomon szerintem van egy par kilo plusz es nemszeretnem megbantani vele h ezt elmondom neki de hogyan vegyem ra h lefogyjon? 16F

Figyelt kérdés
2018. ápr. 7. 16:45
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Vess fel egy otletet, hogy elemehetnetek kozosen futni, edzeni. Ha te is vele mesz akkor valoszinu szivesebben megy el barhova is mozogni :)
2018. ápr. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
42%

Na, el tudom képzelni. 35 kiló helyett 36. Fúj de undorító, szakíts vele azonnal!

Egy ilyen tökéletes embernek, mint te, ennél több jár!

2018. ápr. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Szakíts vele. Nem érdemled őt meg. Ha ő így jól érzi magát a bőrében, akkor neked semmi jogod ebbe beleszólni és feltételezhetőleg ha ezen problémázol, nem szereted. Akkor minek vagy vele?
2018. ápr. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%
2-es 3-as válaszát adom!! Nem mindegy hogy az a pár kg 2-3 vagy 10-20. Az is lehet hogy csak az ünnepek miatt szedte fel mert kicsit többet evett valószinű magától lemegy. De ha nem akkor már nem fogod szeretni? Mikor megismerkedtetek akkor is ilyen alakja volt? Ha tényleg szeretnéd nem zavarna pár kg ha az nem egészségtelenül sok (10-20 kg). Inkább szakíts vele ne változtasd meg. Pont olyan korban van (ha veled egykorú) hogy még változik a teste nőhet stb.... szóval lehet simán leadja de nem kellene ezzel piszkálnod és elvenned az önbizalmát
2018. ápr. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
39%
Nem érdemled meg ezt a lányt, te egy idióta vagy b4zdm3g
2018. ápr. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%

Na mielott jonnenek az ilyen “kulso nem szamit” meg “ha szereted nem zavar hogy 80 kg” duma, legyunk oszintek. De szamit. Maganak is a es a parjanak is. A kerdezo teljesen korrekt es jogos kerdest tett fel, tovabba nem szeretne megbantani sem, szoval le lehet szallni rola.

Szerintem nagyon finoman kozelitsd meg a temat mivel ez tenyleg erzekeny tema, de legy oszinte vele; szereted ot es semmi penzert nem hagynad el, de az utobbi idoben felszedett egy keveset es szerinted ha ezen valtoztatna, o maga is jobban erezne magat, tovabba mindjart itt a nyar stb. Emeld ki, hogy te ot igy is ugy is szepnek latod, de azert jobban orulnel ha megprobalna tobbet tenni magaert.

Nem fog jol esni neki, de, hogy ha hallgat rad utolag megfogja ezt koszoni. Sok sikert!

2018. ápr. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lemaradt: es abban en is egyetertek, hogy nem mindegy, hogy 2-3 plusz van rajta vagy 20-30.
2018. ápr. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
76%

Hagyjuk már a kliséket.

1) a kérdező segíteni szeretne a barátnőjén,ha felszínes lenne,fel sem tette volna a kérdést,hanem elhagyta volna,tehát szereti.

2)gondolhatjuk,hogy nem 1-2 kilóról van szó,hisz senki sem lesi a másikat,hogy tudja mikor szed fel fél kilót,feltehetően szemmel látható a változás és ez szemet szúrt a kérdezőnek.

3)ez egy építő jellegű kritika,nem radikálisan akarja a kérdező megváltoztatni a lányt,pusztán szeretné ha figyelne az alakjára,ami valljuk be érthető.

4)ne csak azt kérdezzük,hogy a kérdező szereti-e a lányt,hanem,hogy a lány szereti-e a kérdezőt,hisz ki ne szeretne a szerelme kedvében járni ott ahol csak tud?

5) nincs tökéletes partner,körbe utazhatjuk a földet,nem lesz 100%-ban hozzánk illő társ,lesz amit elfogadunk a párunkkal kapcsolatban s lesz amiben szeretnénk jobbá tenni.

6) nekem párom a ruhatáramat akarta felfrissíteni,ebből nem hogy veszekedés,de egy jó kis program lett,hisz ezentúl ketten mentünk vásárolni.

7)amíg jót akar,addig hol a baj? Nem kényszeríti,nem zsarolja,hogy elhagyja,pusztán jobban tetszene neki ha egy picit változtatna magán.


Kérdező,finoman beszéld meg vele,nekem is volt így,hogy párom külsején akart változtatni és mindig megkérdezte,hogy mit szólok hozzá. Mindig elmondtam,hogy mi az amit díjjazok s mi az ami nem tetszik. Mindig elmondtam,hogy ha ezt szeretné,én támogatom és nem hagyom el pusztán ez miatt,de tudattam vele,hogy nem rajongok az ötletért. Ebben nincs semmi rossz,neki is voltak kérései felém és mindig megbeszéltük.

2018. ápr. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!