Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség kéne! Be akarok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség kéne! Be akarok vágódni egy lánynál. Mit tegyek? Többi lent!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Segítség kéne szerelmi ügyben. 12 éves fiú vagyok, és tetszik nekem egy lány az ozstályból. Szépen néz ki és szimpatikus nekem. Anyukámnak is nehezen mertem elmondani, de végül elmondtam neki, és azt mondta, hogy próbáljam megvígasztalni ha van valami, stb. Az az eggyik baj, hogy sikerült magam kiutáltatnom az osztályból. Viselkedés miatt, és ezért sokat veszelszek az osztálytársaimmal. A másik gond az, hogy van “fiúja” mivel 6.-os vagyok, szeretnék még iskola váltás előtt nála bevágódni úgymond, mert úgy jobban tudnánk ismerkedni... Szintén baj az is,c hogy az osztálytársaim nagyon cikiznének (pl.: szerelmes húúú!!!!) nagyon tetszik nekem, és szerintem nem vagyok az esete... ☹️ Ő nagyon szép, szerintem egy hibája sincs! (Nem kukkolom vagy ilyesmi, csak nem vettem észre semmit se rajta!) + én nem mondanám magam túl szépnek... kék szemem van, rövid hajam, nem vagyok kövér, de fitt se, nem sportolok, és igazából ennyi... nem tudom mit csinálhatnék. Értelmes válaszolat szeretnék, nem pedig olyanokat, hogy: ,,mondj le róla menj ugrálj a fiúkért hülyegyerek!” Köszi a válaszokat előre is! Lányoktól is várok tanácsokat (akiről beszéltem, szintén 12 a fiúja pedig 13 ha jól tudom!)

#tini #szerelem #12 éves szerelem #van fiúja
2018. ápr. 9. 16:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha van fiúja, akit esetleg szeret is, akkor az már alapból nem a legszerencsésebb kezdet. Az is változó, melyik lánynak mi tetszik. Az osztálytársaid cikizésével nem éri meg törődni, még nagyon fiatalok vagytok és ha erre így reagálnak az is csak az éretlenségüket tükrözi.

Ha a viselkedéseddel gondok vannak, azon egyértelműen javítanod kellene, ha a kinézeted miatt nem vagy magabiztos, azon is fejleszthetsz. Kezdj el pl sportolni, ha szerinted az emeli az esélyeidet, ez is személyfüggő, de én lányként mindig is imádtam ha egy pasi sportos. Nem kritérium, de lehet egy erős plusz.

Ha elkezded magad kívül-belül fejleszteni, akkor jársz a legjobban, mert magabiztosabb leszel, és ezt más emberek is megérzik. Hogy felkelted-e ennek a lánynak a figyelmét, azt nem tudom megjósolni, de nem is az a legfontosabb, pláne hogy később úgyis jönnek majd más lányok is.

2018. ápr. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ha kiutáltattad magad akkor a cikizéssel nem is kell foglalkozni.
2018. ápr. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted?
2018. ápr. 9. 20:34
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja igen, elfelejtettem oda írni, hogy nem merek vele komolyabban beszélni, de nem azért mert fiúja van, hanem mert, hát..., félek közelíteni felé... van hobim kettő is: az eggyik az az elektronika, a másik pedig az hogy felmászok sziklákra ahova nehezebb felmenni!
2018. ápr. 9. 20:36
 5/7 anonim válasza:

Úgy értem hogy ha nem a barátaid akkor nem lehet rosszabb a helyzet. Hidd el hogy ha a barátaidról van szó és úgy cikiznek (mert nem elég érettek) akkor sokkal gázabb a helyzet


Bocsi de még csak 5 percenként tudok választ írni

2018. ápr. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rendben, veled történt ilyen?
2018. ápr. 9. 20:59
 7/7 anonim válasza:

Hát nem volt hanem van...

Velem is ugyanez a helyzet mint veled csak nálam a lánynak nincs pasija, de nem állok vele csak köszönőviszonyba.

(13/F

2018. ápr. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!