Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Na jó. Most mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na jó. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ezt most ki kell írnom magamból.

Kérek mindenkit, hogy az elítélő kommentelők kíméljenek.

Regisztráltam tavaly egy chatelős oldalra, ahol külföldiekkel lehet beszélgetni (elsősorban az angolom miatt). Idén januárban megismertem egy fiút...3 hónap után teljesen összemelegedtünk, megtaláltam azt a személyt, akit kerestem, ő volt álmaim fiúja...ő vallotta be nekem, hogy kimondottan kedvel, jobban mint barátot, és igazából egyre jobban akarja, hogy a barátnője legyek. Belementem. 1 hónapja együtt vagyunk, minden nap tartjuk a kapcsolatot, odavagyunk egymásért, ő életem csodája, egészen megváltoztam... Viszont kb 11 ezer km vam köztünk :"( Minden nap csak rá tudok gondolni, hogy úgy hiányzik...ma este azt álmodtam, hogy a szobámban voltunk és megcsókolt... Egyszerűen teljesen belészerettem...IStenem, hogy ismerkedhettünk mi meg az interneten...

Tudom, ez jó is és rossz is.

Azt mondta velem tervezi leélni a jövőjét, ha kell több évig vár rám...olyan édes!

A kérdésem: Szerintetek mekkora annak az esélye, hogy még néhány évig várunk, aztán találkozunk és tényleg együtt leszünk? ANNYIRA KIMONDHATATLANUL SZERETJÜK EGYMÁST <3 mégis gyötör valami a lelkemben...

Köszönöm, hogy végigolvastad.

15/L, 16/F



2018. ápr. 17. 21:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi ennek az oldalnak a neve ? Melyik országban lakik ? Ha te eltudod képzelni az ő hazájában a jövődet vagy esetleg egy köztes országban a kettőtökét akkor rendben lehet. De ez az internet és kitudja igazi-e bármelyik profilja.
2018. ápr. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
álom világ. hogy fog fájni ha majd felébredsz!!!
2018. ápr. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Penpalworld a neve, Ő argentin, minden álmom, hogy valahol ott éljek én is, mindegy hol, csak VELE <3
2018. ápr. 17. 21:40
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy egy 50 éves csávó az erre mindig gondolj... Arra megy hogy találkozzatok aztán megy éjjel nappal az áu áu szoval csak óvatosan... Csak én vsgyok annxira realista hogy nem látom sok esélyét egy ilyen kspcsolatnak?
2018. ápr. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Emberek nyugalom,teljesen valóságos. Videokamerán beszeltünk, a hangját is hallottam.
2018. ápr. 17. 22:21
 6/12 anonim ***** válasza:
62%
Kb. semekkora esély sincs. Nem is érdemes erre esélyt adni.
2018. ápr. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Átérzem ezt a távolságot. Kb. 2 hónapja voltam Lengyelországban cserediáknak 2 hétre. Ott a suliban megismerkedtem egy fiúval, ezidő alatt szinte legjobb barátok lettünk, de mindketten tudjuk, hogy többet érzünk. Már csak csetelni tudunk, és nem nagyon valószínű hogy látjuk még egymást...



Az interneten ismerkedéshez: vannak barátnőim, akiket a neten ismertem meg, találkoztunk is már, azóta is nagyon-nagyon jóban vagyunk, minden nap beszélünk. De volt, akivel 1 év beszélgetés után találkoztunk, azután már nem is beszéltünk, mert mint kiderült, élőben sajnos nem nagyon érrük meg egymást, nem nagyon jól jövünk ki, igazából teljesen más a stílusunk. Ezért kell ezzel vigyázni. Lehet, hogy neten kijöttök, de a valóságban nem az az ember, akit elképzeltél... :(

De sok sikert nektek! ❤



13/L

2018. ápr. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 gaborvagyok válasza:
76%
ez csak plátói szerelem, a valóságban megélt, amikor fizikai valójában megismeritek egymást az valós. Erre ne építs sokat, mert könnyen csalódhatsz. Hallottam ilyen történetet, mikor a lány a félretett pénzéből elutazott és hát élesben a fiú lerázta és neki csak egy játék volt az egész, a lány meg halál komolyan gondolta. Nem szavad naivnak lenni. A szavak csak szavak
2018. ápr. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%

Szia,


Ha gondolod várj csak, de ne lepődj meg, ha közben találkozol valakivel és ő is szimpatikus lesz, és egyre többet beszélgettek, meg ha nem a világ végén lakik találkoztok és összemelegedtek, ugyanis még csak 15 vagy, lesz még pár fiú aki iránt ugyanígy fogsz érezni.


És hiába gondolod, hogy ez más és sosem ér véget meg hűha, minden kapcsolat így kezdődik.


Szóval fel a fejjel beszélgessetek levelezgessetek addig is tanulod a nyelvet.

2018. ápr. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
82%

Megnéztem az oldalt. Nem olyan mint a szokványos teljesen anonym chatek, ahol tömkelegével rádvetik magukat a kiéhezett 30+-os férfiak mint a sáskák. De viszont a hátulütölje az ilyen csilli-villi oldalaknak, hogy vonzák be a naív népet (fiatalokat).


Kiknek jók a naív fiatalok? Az imént kizárásra került, hogy az illető pedofil lenne. Szóval maradtak a legrosszabb esetben a szerv-ember kereskedők, gyilkosok, pszichésen súlyosan deflektált személyek, akik a közvetlen közelében lévőkre veszélyesek vagy magukra, plusz a futtatók. Nehéz lehet megmondani, hogy ki micsoda elsőre, mert általában teljesen jól játszák az átlagos közember szerepét. A kereskedőknél lehet akár jó sorban lévő, vagy szegény, mindkettőnek főképp a pénz a motivációja.


Valamivel jobb esetben, házasodni akar majd a közeljövőben a papírok miatt, nemhiszem, hogy konkrét Mo miatt, inkább az EU. (Ez elég gyakori eset, valaki pénzt is ígér, sőt még itthon is sokan házasodnak gazdagabb országokból valókkal, csak itthon inkább ez a nőkre vall, mintsem a férfiakra. Bár nem tudom, hogy ott milyen az életszínvonal, de szerintem rendesen megy a föld kitermelése/kihasználása, és ennek függvényében, kell az olcsó munkaerő).


Házasodni akar 2.0: Felfesti a mézes-mázas jövőtöket, de közben jól jön a papír is neki, mert fog tudni mozogni, te is kellesz neki, mint egy egzotikus állat, szépen bezár az aranykalitkába (bár ez arabokra, törökökre jobban illik), akivel akármit csinálhat, mert rá leszel utalva, ez főleg akkor, ha te mész ki hozzá.

Az is lehet, hogy nem csak te vagy neki. Ha jól tudom Argentína spanyol vagy portugál gyarmat volt, a spanyolok meg nem a hűség mintaképei, könnyűvérűek, legalábbis a sztereotípiák szerint.


Pozitívan: lehet tényleg csak veled akar lenni. De nem árt figyelni a beszéde/gesztusai stílusát. Ha például találkára kerülne a sor, és ragaszkodik ahhoz, hogy te menj ki, és nem tágít attól, akkor az igen feltünő. Szóval LÉGY RÉSEN. (kérdésre a válasz)


Mivel belezúgtál, még ha próbálkoznának is más fiúk, valszeg nem vennéd észre a szándékukat/ vagy friendzone-ba tennéd. Úgy, hogy kár mondani, hogy légy nyitott itteniekre. Sok kamerázás után, szerintem olyan hűdenagy újdonság nem érhet élőben, inkább csak a kezdeti sokk/izgulás stb.


Mivel még nem vagy 18. nem ajánlom az egyedüli idegen országba járást, nem csak érettségi szinted miatt, hanem a bürokrácia, hatóságok, szülők stb... miatt is. Másrészt, ha nincs majdnem c1-es (vagy anyanyelvi szintű) nyelvtudásod angolból, akkor lőttek. A spanyol se ártana.


Ajánlom figyelmedbe a Három hónap múlva esküvő! sorozatot, a TLC-n megy. Persze, megvan játszva, de átjön a para.


Kb. 10 éves korom óta chatelek, igaz az elején csak multis játékokban, meg Honfoglalón, pár évre rá kezdtem kifejezetten chatoldalakra járni amolyan penfriend féleség miatt (meg a nyelv). Középsuli alatt haverokkal sokat lógtunk ilyen oldalakon hülyülni, erre a legjobb példa Chatroulette. Egy másik chat oldalon ismertem meg egy fiút (magyar származású), 2000km-rel odébbról, Ő jelenleg is a barátom :)

18 voltam amikor megismertem, és 19 évesen találkoztam vele 3 hónap mindennapos beszélgetés után, és Ő jött Mo-ra, forgalmas helyen találkoztunk. Ezt csak tanácsnak írtam le, és kis viszonyítási alapnak. Van már némi tapasztalatom e téren. Továbbá van amcsiból chatelős pajtim, ki lehet fogni a normálisakat is, csak nem mindig elsőre. Sok szerencsét a továbbiakhoz, de ne hagyd, hogy a rózsaszín köd vezéreljen teljesen. :D


21/L v. 21/N kinek mi a szimpi :)

2018. máj. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!